Další závod: 1.1.1970

Winter Run Praha na Ladronce opět v rekordu

Winter Run Praha na Ladronce opět v rekordu

 Účastníci závodu měli připraveno teplé zázemí s úschovnou bagáže v budově restaurace Ladronka. Po doběhu je čekalo nejen vydatné, ale i teplé občerstvení, které bylo možné doplnit i lokem něčeho ostřejšího na zahřátí.   Start byl rozdělen na dvě části v 11:30 odstartovala kratší trasa na 4 kilometry, a ve 12:30 odstartovala delší 8 kilometrová trasa. Poslední účastník na osmikilometrové trati dorazil do cíle okolo půl druhé a několik minut po té poté již bylo zahájeno vyhlašování výsledků. Počasí bylo poněkud dramatické díky ledovému větru.

Ovšem z úsměvů na tváři byla znát radost a spokojenost všech účastníků tohoto závodu.  

Nejrychlejším na 4 kilometrové trase se stal Jiří Křeček z klubu Atletika Kolín se startovním číslem 1141 v čase 14:23:47 a na 8 kilometrové to byl Jan Kohut z klubu Elite Sport Team v čase 26:29:10. Co se týče nejlepšího dámského výsledku na 8 kilometrové trase, tak to byla Eva Slavíková v čase 33:14:06 a na 4 kilometrové trase to byla Lucie Fialová v čase 17:52:31.    Winter Run má před sebou poslední zastávku v tomto roce!
 

Čtrvrté pokračování běžeckého seriálu Winter run na Praze 6 v parku Ladronka je za námi, nyní už netrpělivě očekáváme poslední zastávku série dne 27. 2. 2016 v Olomouci na Výstavišti Flora!


Více informací naleznete na: www.winter-run.cz