Další závod: 1.1.1970

Buďte s námi u první série běžeckých závodů nového roku!

Buďte s námi u první série běžeckých závodů nového roku!

Bude to stát za to! Odnesete si nejen krásnou medaili z cíle, ale také neskutečné množství zážitků. Vběhneme do roku 2017 společně?

První leden je doba, kdy si každý dává hromadu předsevzetí (která většinou nedodrží) a hodnotí předešlý rok, co se povedlo a co naopak ne. Pomalu tráví cukroví a všechny ty vánoční rodinné večeře. Proč se trošku nerozpohybovat? Jedním z plánů na nadcházející rok, by mělo být: „udělat něco pro své zdraví". Běh je pro člověka ten nejpřirozenější pohyb, který se nezapomíná. Závodníci budou mít již čtvrtým rokem možnost na něm zapracovat hned v lednu a únoru, jelikož se vrací série zimních běhů innogy WINTER RUN, který měl v loňském roce úspěch mezi běžci a získal 7. místo jakožto TOP běžecká soutěž ČR 2016. innogy WINTER RUN je Český pohár v zimním běhu pod záštitou Českého atletického svazu. V roce 2017 proběhne v šesti městech po celé ČR: Brně, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci a Praze.

Závodníci si volí mezi čtyř a osmikilometrovou trasou (záleží, jak moc se cítí po Vánocích ve formě). Trasa je většinou vedena v centru města, tudíž ti, kteří se rozhodnou zúčastnit běhu ne proto, aby vyhráli, ale aby si ho vychutnali, budou mít možnost podívat se i na něco zajímavého.

První závody se konají 7. 1. 2017 v Brně. Poslední 25. 2. 2017 v Praze. Zázemí celé akce je vždy v centru města nebo jeho blízkém okolí. Startuje se přesně v 12:00 hod., takže ti rychlejší si mohou rovnou doběhnout domů na oběd. Organizátoři pro Vás v letošním roce připravili krásné medaile s vločkou, které budou výborně ladit s funkčním tričkem modré barvy s obrázkem vločky a funkční čelenkou. Tu si budete moci vybrat dokonce ze čtyř barev: zelené, růžové, černé a modré. Momentálně je registrováno přes 1200 účastníků a počet každým dnem roste. Tak neváhejte a co nejdříve se registrujte, abyste měli to své místečko na startu jisté. Při těchto bězích panuje kolem trasy úžasná atmosféra, jelikož ti, co neběží, z plna hrdla podporují závodníky, aby innogy WINTER RUN zvládli v co nejlepším čase. Po doběhnutí nesmí chybět výborné občerstvení a na zahřátí čaj s rumem. Tak pomalu masírujte nohy a uvidíme se na startu v příštím roce!  

Termíny innogy WINTER RUN 2017:

07.01. innogy WINTER RUN BRNO
21.01. innogy WINTER RUN OSTRAVA
28.01. innogy WINTER RUN HRADEC KRÁLOVÉ
04.02. innogy WINTER RUN ČESKÉ BUDĚJOVICE
18.02. innogy WINTER RUN OLOMOUC
25.02. innogy WINTER RUN PRAHA