Další závod: 1.1.1970

V sobotu již tradiční innogy Winter Run České Budějovice

V sobotu již tradiční innogy Winter Run České Budějovice

Odnesete si nejen krásnou medaili z cíle, ale také neskutečné množství zážitků. Vběhneme do roku 2017 společně?

První leden je doba, kdy si každý dává hromadu předsevzetí (která většinou nedodrží) a hodnotí předešlý rok, co se povedlo a co naopak ne. Pomalu tráví cukroví a všechny ty vánoční rodinné večeře. Proč se trošku nerozpohybovat? Jedním z plánů na nadcházející rok, by mělo být: „udělat něco pro své zdraví". Běh je pro člověka ten nejpřirozenější pohyb, který se nezapomíná. Závodníci budou mít již čtvrtým rokem možnost na něm zapracovat hned v lednu a únoru, jelikož se vrací série zimních běhů innogy Winter Run, který měl v loňském roce úspěch mezi běžci a získal 7. místo jakožto TOP běžecká soutěž ČR 2016. Innogy Winter Run je Český pohár v zimním běhu pod záštitou Českého atletického svazu. V roce 2017 proběhne v šesti městech po celé ČR: Brně, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci a Praze. Závodníci si volí mezi čtyřmi a osmi kilometrovou trasou (záleží, jak moc se cítí po Vánocích ve formě).

Trasa je většinou vedena v centru města, tudíž ti, kteří se rozhodnou zúčastnit běhu ne proto, aby vyhráli, ale aby si ho vychutnali, budou mít možnost podívat se i na něco zajímavého. Čtvrtý ze závodů se uskuteční právě Českých Budějovicích, a to první únorovou sobotu. Stačí přijít k Sokolovně a tam už Vás strhne celá atmosféra závodu. Po krátké rozcvičce odstartuje běh na 4 i 8 km současně. Když poběžíte rychle, stihnete doma i oběd.

Organizátoři pro Vás v letošním roce připravili krásné medaile s vločkou, které budou krásně ladit s funkčním tričkem modré barvy s obrázkem vločky a funkční čelenkou. Tu si budete moci vybrat dokonce ze čtyř barev: zelené, růžové, černé a modré. Momentálně je registrováno okolo 300 účastníků a počet každým dnem roste, tak neváhejte a co nejdříve se registrujte, abyste měli to své místečko na startu jisté. Při těchto bězích panuje kolem trasy úžasná atmosféra, jelikož ti, co neběží, z plna hrdla podporují závodníky, aby innogy Winter Run zvládli v co nejlepším čase. Po doběhnutí nesmí chybět výborné občerstvení a na zahřátí čaj s rumem. Tak pomalu masírujte nohy a uvidíme se na startu!