Další závod: 1.1.1970

INNOGY WINTER RUN spustil registrace!

INNOGY WINTER RUN spustil registrace!

Běh je pro člověka ten nejpřirozenější pohyb, který se nezapomíná. Závodníci budou mít již čtvrtým rokem možnost na něm zapracovat hned v lednu a únoru, jelikož se vrací série zimních běhů innogy WINTER RUN, který měl v loňském roce úspěch mezi běžci a získal 7. místo jakožto TOP běžecká soutěž ČR 2016. innogy WINTER RUN je Český pohár v zimním běhu pod záštitou Českého atletického svazu. V roce 2018 proběhne v šesti městech po celé ČR: Brně, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci a Praze. 


Závodníci si volí mezi čtyř a osmikilometrovou trasou. Trasa je většinou vedena v centru města, tudíž ti, kteří se rozhodnou zúčastnit běhu ne proto, aby vyhráli, ale aby si ho vychutnali, budou mít možnost podívat se i na něco zajímavého.


První závody se konají 13. 1. 2018 v Hradci Králové. Poslední 24. 2. 2018 v Praze. Zázemí celé akce je vždy v centru města nebo jeho blízkém okolí. Startuje se přesně v 12:00 hod., takže ti rychlejší si mohou rovnou doběhnout domů na oběd. Organizátoři pro Vás v letošním roce připravili krásné medaile, které budou výborně ladit s funkčním tričkem a funkční čelenkou. Tak neváhejte a co nejdříve se registrujte, abyste měli to své místečko na startu jisté. Při těchto bězích panuje kolem trasy úžasná atmosféra, jelikož ti, co neběží, z plna hrdla podporují závodníky, aby innogy WINTER RUN zvládli v co nejlepším čase. Po doběhnutí nesmí chybět výborné občerstvení a na zahřátí čaj s rumem. Tak pomalu masírujte nohy a uvidíme se na startu v příštím roce!

Novinkou budou dětské závody. Dva starty, dvě dětské tratě na 400/800 m a 10 kategorií. Dětské medaile!


Termíny innogy WINTER RUN 2018:
 

13.01. innogy WINTER RUN HRADEC KRÁLOVÉ
20.01. innogy WINTER RUN BRNO
27.01. innogy WINTER RUN OSTRAVA
03.02. innogy WINTER RUN ČESKÉ BUDĚJOVICE
17.02. innogy WINTER RUN OLOMOUC
24.02. innogy WINTER RUN PRAHA