• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

Lední medvěd poběží po celé ČR, běžci ho budou lovit

Lední medvěd poběží po celé ČR, běžci ho budou lovit

I letos pořadatelé nachystali závody na čtyři a osm kilometrů celkem v šesti městech. Začínat se bude 11. ledna v Hradci Králové, o týden později se poběží v Brně. V únoru se pak poběží v Ostravě, v Českých Budějovicích, v Olomouci a v Praze. Kdo běhal seriál innogy WINTER RUN i loni, může si kalendář v podstatě jen zkopírovat, je stejný.

 

Jedinou změnou, která se loni na posledních závodech osvědčila, je oddělení startovního pole na čtyři a osm kilometrů. Krátká trať bude startovat půl hodiny před polednem, ta delší o hodinu později. Běžci si tak mohou klidně zaběhnout oba závody, dvanáct kilometrů v závodním tempu v jeden den může být zajímavá výzva. „Na medailích na 4 i 8 km bude lední medvídek, a pokud někdo poběží oba závody, tak bude mít dva jiné medvědy,“ poodhalil zajímavý detail Tomáš Pavel z organizačního týmu. Stejné medaile budou i pro děti, které budou závodit na vzdálenostech čtyři sta a osm set metrů.

Kromě toho se i letos mohou závodníci těšit na startovní číslo, které jim po závodě zůstane, on-line diplom, nabitý startovní balíček, přijatelné startovné a bohaté občerstvení zejména v cíli. Kdo si potrpí na design, může si při registraci na závod objednat i pamětní dárek - tričko a čelenku.

A zájem je značný. „Praha bude určitě vyprodaná, možná už brzy,“ řekl na začátku spuštění registrací Tomáš Pavel. Loni si chválil rostoucí účast na svých závodech a zdá se tak, že i letos bude mít mnoho důvodů k radosti.

Opět se poběží českomoravský běžecký pohár bude tentokrát vypsán pro tratě na osm i čtyři kilometry. Tak obujte maratonky, yetti už se blíží.

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři