• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

Výsledky 2021

2021, Brno
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKBody za závodRealtimeČasZtráta
1.A4_DM12Michal Mazáč Ammazying team50481.3000:02:18.47Diplom
1.A1_DM6Eduard Fridrich Fiďáci50111.3000:00:58.35Diplom
1.K_MJErik Machů Tj Dukla Praha24841.3000:13:14.99Diplom
1.A3_DZ10Markéta Hanáková Orel Vyškov50181.3000:02:26.97Diplom
1.D_M12Daniel Kotyza VSK Univerzita Brno571.3000:27:23.61Diplom
1.A2_DZ8Eliška Anna Milfait Dukla Praha51811.3000:02:35.79Diplom
1.A5_DZ14Stela Tomanová Orel Vyškov51861.3000:02:15.03Diplom
2.K_M1David Kaláb Blažovice24571.3000:13:34.570:00:19.58Diplom
2.A2_DZ8Nikol Spoustová SK Speed Brno50742.2900:02:46.930:00:11.14Diplom
2.A5_DZ14Sophie Curran Jac Brno51832.2900:02:21.340:00:06.31Diplom
2.A1_DZ6Mia Ronja Milfait Dukla Praha51821.3000:01:06.920:00:08.57Diplom
2.A4_DM12Tibor Kubík 50342.2900:02:25.630:00:07.16Diplom
2.D_M30David Kaláb Blažovice521.3000:27:52.420:00:28.81Diplom
2.A3_DM10Daniel Sobotka Spartak Třebíč 50721.3000:02:30.020:00:03.05Diplom
3.D_M40Jiří Chyba Nutrend Specialized471.3000:28:21.470:00:57.86Diplom
3.A4_DM12Lukáš Guňka 50163.2800:02:31.890:00:13.42Diplom
3.K_M1Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská25562.2900:14:28.410:01:13.42Diplom
3.A1_DM6Daniel Dvořák AC Moravská Slávie Brno51802.2900:01:11.20:00:12.85Diplom
3.A3_DM10Josef Grec Orel Vyškov50142.2900:02:30.870:00:03.9Diplom
3.A2_DZ8Eliška Lidmilová 50413.2800:02:47.630:00:11.84Diplom
3.A5_DZ14Sofie Kleisová JAC Brno50273.2800:02:24.220:00:09.19Diplom
4.A3_DZ10Ester Vlachová Orel Vyškov51842.2900:02:33.10:00:06.13Diplom
4.A2_DZ8Elen Mazalová Elite Boskovice 50504.2790:02:47.760:00:11.97Diplom
4.A1_DZ6Lucie Ondráčková 51772.2900:01:13.350:00:15Diplom
4.K_M1Martin Pisar Team CykloTrener25063.2800:14:46.960:01:31.97Diplom
4.A4_DZ12Maja Tomanová Orel Vyškov51851.3000:02:33.710:00:15.24Diplom
4.D_M30Jiří Bělohlávek virtutibus a.s. Fénix4272.2900:30:33.90:03:10.29Diplom
4.A5_DM14David Kubík 50351.3000:02:25.940:00:10.91Diplom
5.D_M30David Zahrádka 1423.2800:30:37.640:03:14.03Diplom
5.A3_DM10David Kleis SK Líšeň50263.2800:02:40.140:00:13.17Diplom
5.A1_DZ6Ana Abrahámková 51883.2800:01:14.420:00:16.07Diplom
5.K_M1Roman Prus SSK Vítkovice25144.2790:15:15.870:02:00.88Diplom
5.A2_DZ8Šárka Menclová Tj Sokol Hradec Králové50515.2780:02:54.730:00:18.94Diplom
5.A4_DM12Samuel Škaroupka 50794.2790:02:34.310:00:15.84Diplom
5.A5_DZ14Rozárka Vymazalová AK Kroměříž50844.2790:02:37.680:00:22.65Diplom
6.D_M40Marek Štěpán TJ Sokol Týn nad Bečvou1192.2900:30:58.480:03:34.87Diplom
6.K_M3David Hanke AKEZ+Pomalé šípy Kopřivnice24441.3000:15:22.930:02:07.94Diplom
6.A3_DM10Filip Toman KB Střelka Brno51904.2790:02:43.030:00:16.06Diplom
6.A5_DM14Lukas Havlát 50192.2900:02:45.920:00:30.89Diplom
6.A2_DM8Jakub ŠTÉBL 50831.3000:02:57.750:00:21.96Diplom
6.A4_DZ12Hana Pichová AC Moravská Slavia Brno50572.2900:02:34.840:00:16.37Diplom
6.A1_DZ6Sofie Skácelová 50684.2790:01:15.490:00:17.14Diplom
7.K_MJLadislav Urban 25522.2900:15:31.120:02:16.13Diplom
7.A3_DM10Dominik Černý Orel Vyškov, Spartans Vyškov50055.2780:02:47.440:00:20.47Diplom
7.A4_DZ12Leontina Lapčíková VSK Univerzita50393.2800:02:35.940:00:17.47Diplom
7.A5_DM14David Schneider 50663.2800:03:20.20:01:05.17Diplom
7.A2_DZ8Karla Cholastová 50216.2770:03:03.460:00:27.67Diplom
7.A1_DZ6Klára Spoustová 50735.2780:01:16.070:00:17.72Diplom
7.D_M30Jan Čotek 144.2790:31:42.620:04:19.01Diplom
8.A4_DM12OLEKSANDR Balakin 50015.2780:02:47.160:00:28.69Diplom
8.A5_DM14Jakub Jan Šebek Šneci v běhu50764.2790:03:27.370:01:12.34Diplom
8.K_M1Jan Linhart 24775.2780:15:33.560:02:18.57Diplom
8.A1_DZ6Natálie Langová Letovice50386.2770:01:16.360:00:18.01Diplom
8.A3_DZ10Adéla Surá Track & field Brno50753.2800:02:49.150:00:22.18Diplom
8.A2_DZ8Klára Drochytková 50537.2760:03:03.710:00:27.92Diplom
8.D_M30Lukáš Pilíšek Šumperk945.2780:32:00.280:04:36.67Diplom
9.A3_DZ10Sára Škaroupková 50804.2790:02:56.970:00:30Diplom
9.A1_DZ6Johana Grec Orel Vyškov50157.2760:01:17.150:00:18.8Diplom
9.A4_DM12Deny Vaněk Horní Bojanovice51796.2770:02:53.060:00:34.59Diplom
9.K_M1Marek Lorenc Šneci v běhu24826.2770:15:33.920:02:18.93Diplom
9.A2_DM8Adam Smatryčenka 50702.2900:03:04.760:00:28.97Diplom
9.D_M50David Hanke AKEZ+Pomalé šípy Kopřivnice331.3000:32:22.850:04:59.24Diplom
10.K_M2David Wawreczka TJ Jakl Karvina 25611.3000:15:43.120:02:28.13Diplom
10.A2_DZ8Anežka Lidmilová 50428.2750:03:05.810:00:30.02Diplom
10.A4_DM12David Suchyňa No name51897.2760:03:24.260:01:05.79Diplom
10.A1_DM6Šimon Jandl 50233.2800:01:17.760:00:19.41Diplom
10.D_M30Roman Prus SSK Vítkovice1016.2770:32:40.430:05:16.82Diplom
10.A3_DZ10Kateřina Schneiderová TRACK & FIELD BRNO50675.2780:02:56.970:00:30Diplom
11.D_M30Marek Lettava 667.2760:32:49.580:05:25.97Diplom
11.A1_DZ6Ariana Klenovská 50288.2750:01:21.490:00:23.14Diplom
11.A3_DM10Tomáš Ondráček 51786.2770:03:02.980:00:36.01Diplom
11.K_MJJan Petr Ještětice25033.2800:15:52.310:02:37.32Diplom
11.A2_DM8Jakub Guňka 50173.2800:03:19.120:00:43.33Diplom
12.K_MJMarian Papšík 24974.2790:15:55.490:02:40.5Diplom
12.A2_DZ8Emma Fridrichová Fiďáci50139.2740:03:27.870:00:52.08Diplom
12.A1_DM6Adam Polakovič 50604.2790:01:21.760:00:23.41Diplom
12.A3_DZ10ELizabeth Kazda 50256.2770:03:08.990:00:42.02Diplom
12.D_M30Martin Krause Rabbits Znojmo598.2750:33:04.480:05:40.87Diplom
13.A2_DZ8Alžběta Bradáčková 500310.2730:03:40.260:01:04.47Diplom
13.A3_DZ10Jana Drochytková 50527.2760:03:09.60:00:42.63Diplom
13.A1_DZ6Natálie Němečková 50549.2740:01:32.80:00:34.45Diplom
13.D_M40David Wawreczka TJ Jakl Karvina 1403.2800:33:12.290:05:48.68Diplom
13.K_Z1Anežka Langhammerová AK Drnovice24761.3000:16:08.760:02:53.77Diplom
14.A1_DZ6Terezka Lidmilová 504010.2730:01:38.70:00:40.35Diplom
14.A3_DM10Balakin Maxim 50477.2760:03:20.460:00:53.49Diplom
14.D_M12Jan Petr Ještětice922.2900:33:15.090:05:51.48Diplom
14.K_M1Tomáš Vrzal Rozběháme Břeclav25597.2760:16:09.20:02:54.21Diplom
14.A2_DZ8Michaela Mariničová 504611.2720:03:45.010:01:09.22Diplom
15.A3_DM10Viktor Kyncl 50368.2750:03:20.780:00:53.81Diplom
15.D_M12petr vejrosta 1323.2800:33:190:05:55.39Diplom
15.A1_DM6Luke Poskočil 50625.2780:01:38.890:00:40.54Diplom
15.K_M2Jiří Balihar Balini FSC24052.2900:16:13.110:02:58.12Diplom
15.A2_DM8Matěj Pauser Rodina Pauser50564.2790:03:48.050:01:12.26Diplom
16.A2_DZ8Zoe Abrahámková 518712.2710:03:52.580:01:16.79Diplom
16.D_M30Martin Daneš Rozběháme Břeclav159.2740:33:19.790:05:56.18Diplom
16.A1_DM6Ella Kaplová 50246.2770:01:39.940:00:41.59Diplom
16.K_RTMichal Mazáč 27951.3000:16:35.370:03:20.38Diplom
16.A3_DM10David Čechal 50049.2740:03:21.150:00:54.18Diplom
17.A1_DZ6Petra Mariničová 504511.2720:01:40.640:00:42.29Diplom
17.A2_DZ8Tereza Badalová 500013.2700:03:57.110:01:21.32Diplom
17.K_M1Pavel Burget 24248.2750:16:57.590:03:42.6Diplom
17.D_M30Matia Fossatti 2710.2730:33:26.840:06:03.23Diplom
18.A2_DZ8Alice Kyncl 503714.2690:04:01.690:01:25.9Diplom
18.K_MJZJana Zdrubecká Night Run Team25631.3000:17:11.520:03:56.53Diplom
18.A1_DZ6Silvie Holáňová 502012.2710:01:41.220:00:42.87Diplom
18.D_M40Michal Stara 4244.2790:33:30.220:06:06.61Diplom
19.A1_DM6Alex Klenovský 50297.2760:01:53.450:00:55.1Diplom
19.D_M40Michal Němec Vepřová855.2780:33:48.420:06:24.81Diplom
19.K_RTMartina Mazáčová Ammazying team27942.2900:17:13.310:03:58.32Diplom
19.A2_DZ8Eliška Šebková Šneci v běhu507715.2680:04:13.740:01:37.95Diplom
20.D_Z30Vanda Nováková NN2020871.3000:33:53.710:06:30.1Diplom
20.K_M2Marek Hiersch 24463.2800:17:22.990:04:08Diplom
20.A2_DZ8Justýna Viktorie Slavíčková 506916.2670:05:19.60:02:43.81Diplom
20.A1_DZ6Diana Čonková 500713.2700:01:56.650:00:58.3Diplom
21.A1_DZ6Antonína Smatryčenka 507114.2690:01:58.70:01:00.35Diplom
21.K_Z1Jana Stehlíková AC Moravská Slavia Brno25382.2900:17:28.190:04:13.2Diplom
21.D_M30Vojtěch Marek SK Svěrák7211.2720:34:07.060:06:43.45Diplom
22.A1_DZ6Viktorie Škapová 507815.2680:01:59.580:01:01.23Diplom
22.K_M2Vratislav Zdrubecký Night Run Team25644.2790:17:38.020:04:23.03Diplom
22.D_M30Marek Lorenc Šneci v běhu6812.2710:34:09.540:06:45.93Diplom
23.D_M30Albert Stehlík 42313.2700:34:11.190:06:47.58Diplom
23.A1_DM6Jonáš Fridrich Fiďáci50128.2750:02:01.480:01:03.13Diplom
23.K_MJZCarla Reištetterová 21542.2900:17:45.470:04:30.48Diplom
24.A1_DZ6Anastázie Bradáčková 501016.2670:02:02.690:01:04.34Diplom
24.D_M12Martin Němčák 844.2790:34:27.490:07:03.88Diplom
24.K_M2Bohumil Škaroupka 25455.2780:17:45.480:04:30.49Diplom
25.K_M1Petr Juřena Rozběháme UH24569.2740:17:48.190:04:33.2Diplom
25.A1_DZ6Emmy Kopecká 503117.2660:02:05.050:01:06.7Diplom
25.D_M30Michal Urbanec 12914.2690:34:34.740:07:11.13Diplom
26.K_M2Jan Petr Ještětice25026.2770:17:50.780:04:35.79Diplom
26.D_M30Jiří Hanousek Road racing Podorlicko3515.2680:34:40.820:07:17.21Diplom
26.A1_DM6Petr Lo Bianco Lobíci50439.2740:02:07.70:01:09.35Diplom
27.D_M30Josef Čáslavský OLD APES 43316.2670:34:43.950:07:20.34Diplom
27.K_M2Tomáš Vojtíšek AC Moravská Slávie Brno21557.2760:17:56.570:04:41.58Diplom
27.A1_DZ6Laura Lo Bianco Lobíci504418.2650:02:08.20:01:09.85Diplom
28.K_Z2Zuzana Měřínská 24881.3000:17:57.490:04:42.5Diplom
28.D_Z40Monika Rusínová SK Žebětín1051.3000:34:52.940:07:29.33Diplom
28.A1_DM6Matěj Klimeš 503010.2730:05:24.650:04:26.3Diplom
29.K_M2Daniel Pilc SK SKI - SPORT Praděd24688.2750:17:58.360:04:43.37Diplom
29.A1_DM6Tomáš Kratochvíl 503211.2720:19:39.10:18:40.75Diplom
29.D_M30Václav Telenský 12417.2660:35:02.190:07:38.58Diplom
30.K_M1Michal Rambousek BetterWay252110.2730:17:59.060:04:44.07Diplom
30.D_M30Danny Fox 2818.2650:35:17.80:07:54.19Diplom
31.D_M30Radim Hatlapatka 41919.2640:35:21.250:07:57.64Diplom
31.K_Z3Katarína Třísková 25511.3000:18:03.360:04:48.37Diplom
32.K_M1Miroslav Pauser Rodina Pauser249811.2720:18:26.120:05:11.13Diplom
32.D_Z40Martina Mazáčová Ammazying team762.2900:35:32.110:08:08.5Diplom
33.D_M40Vratislav Zdrubecký Night Run Team1456.2770:35:43.510:08:19.9Diplom
33.K_M1Tomáš Garšic 243912.2710:18:27.30:05:12.31Diplom
34.D_M40Oldřich Hrazdíra Running zone Brno437.2760:35:44.310:08:20.7Diplom
34.K_M3Leopold Spáčil MONDRAKER Racing team25352.2900:18:34.390:05:19.4Diplom
35.D_Z30Iveta Brachtlová 92.2900:35:55.180:08:31.57Diplom
35.K_M2Radek Schneider TRACK & FIELD BRNO25299.2740:18:51.520:05:36.53Diplom
36.K_M1Miloš Mencl NN Night Run Team248613.2700:18:55.760:05:40.77Diplom
36.D_M40Martin Hloh Hodor388.2750:35:58.390:08:34.78Diplom
37.K_M2Martin Rybníkář 215310.2730:19:01.670:05:46.68Diplom
37.D_Z40Simona Grulichova 323.2800:36:06.660:08:43.05Diplom
38.K_M1Marek Rozsíval 252614.2690:19:12.460:05:57.47Diplom
38.D_M40Robert Amik ABND Racing team4219.2740:36:28.520:09:04.91Diplom
39.K_M1Václav Vilches Průvodce OCR závody255815.2680:19:20.290:06:05.3Diplom
39.D_M30Jan Klásek Rodrigo5420.2630:36:30.910:09:07.3Diplom
40.D_M30Fedor Nikulenkov 8621.2620:36:32.170:09:08.56Diplom
40.K_Z1Petra Černá 24283.2800:19:20.510:06:05.52Diplom
41.K_M3Ivo Dlouhý 21573.2800:19:24.640:06:09.65Diplom
41.D_Z50Katarína Třísková 1251.3000:36:34.180:09:10.57Diplom
42.K_M2Roman Čeloud 242711.2720:19:29.530:06:14.54Diplom
42.D_M50Petr Novotný AK Kuřim892.2900:36:37.970:09:14.36Diplom
43.D_Z40Zuzana Měřínská 774.2790:36:48.650:09:25.04Diplom
43.K_Z1Lenka Vavrušková innogy25554.2790:19:29.580:06:14.59Diplom
44.D_M40Radek Černý Spartans Vyškov, Orel Vyškov1310.2730:36:58.850:09:35.24Diplom
44.K_Z1Jana Solčianska 25345.2780:19:32.680:06:17.69Diplom
45.D_Z30Monika Jurdová 503.2800:37:11.590:09:47.98Diplom
45.K_M2Martin Felcman 243412.2710:19:37.810:06:22.82Diplom
46.K_Z1Dana Gurkova 24416.2770:19:38.780:06:23.79Diplom
46.D_Z12Michaela Němcová 831.3000:37:34.650:10:11.04Diplom
47.D_M40Milan Zapletal Kabrňáci 14311.2720:37:36.260:10:12.65Diplom
47.K_M3Stanislav Zaoral 25624.2790:19:43.690:06:28.7Diplom
48.K_Z1Adriana Kleinová innogy24617.2760:19:45.240:06:30.25Diplom
48.D_M30Jiří Vlach 13522.2610:37:55.450:10:31.84Diplom
49.D_Z12Barbora Šimečková Lisenshire1132.2900:38:15.440:10:51.83Diplom
49.K_Z2Lenka Tronečková 25502.2900:19:51.650:06:36.66Diplom
50.K_M2Milan Polakovič 250913.2700:19:53.510:06:38.52Diplom
50.D_M30Michal Rambousek BetterWay10223.2600:38:18.480:10:54.87Diplom
51.K_M1Petr Liška Fox & Goat247816.2670:19:59.410:06:44.42Diplom
51.D_M40Roman Šmerda 11612.2710:38:20.370:10:56.76Diplom
52.K_M2Marek Havlat 244514.2690:20:05.370:06:50.38Diplom
52.D_M30Johnny Prosser 9924.2590:38:22.180:10:58.57Diplom
53.K_MJZElia Bradáčková 24203.2800:20:11.930:06:56.94Diplom
53.D_M30Lukáš Pernica 9125.2580:38:36.090:11:12.48Diplom
54.K_Z1Zuzana Janková J&L Oil´s team 24548.2750:20:14.180:06:59.19Diplom
54.D_M30Pavel Hraban Hodor4226.2570:39:02.540:11:38.93Diplom
55.K_Z3Ludmila Foltýnová Ratíškovice (okr. Hodonín)24372.2900:20:23.690:07:08.7Diplom
55.D_M30Matěj Pavlík 43027.2560:39:31.810:12:08.2Diplom
56.D_M40Martin Sedlář 10713.2700:39:41.830:12:18.22Diplom
56.K_MJTibor Kubík 24735.2780:20:27.990:07:13Diplom
57.D_M30Jan Dufek 2228.2550:39:50.380:12:26.77Diplom
57.K_MJZBarbora Pličková 25084.2790:20:31.340:07:16.35Diplom
58.K_M1Miroslav Balkovič Balky Team240617.2660:20:43.910:07:28.92Diplom
58.D_M30Jiří Švorc Ještětice12229.2540:39:52.520:12:28.91Diplom
59.K_M3Petr Kumr FIFTY-FIVE Family Team24745.2780:21:01.860:07:46.87Diplom
59.D_M30Maciej Molak 7930.2530:39:53.730:12:30.12Diplom
60.K_M1Jaroslav Bochníček 241918.2650:21:02.30:07:47.31Diplom
60.D_Z30Andrea Dernerová 184.2790:39:53.870:12:30.26Diplom
61.D_Z30Tereza Ďurdihková USK Praha4295.2780:39:55.20:12:31.59Diplom
61.K_M1Martin Bečica 240819.2640:21:03.760:07:48.77Diplom
62.D_Z50Martina Hanousková 372.2900:39:59.110:12:35.5Diplom
62.K_M1Adam Fišer 243620.2630:21:22.20:08:07.21Diplom
63.K_M3miroslav přikryl 25186.2770:21:58.840:08:43.85Diplom
63.D_M50Miroslav Hanousek 363.2800:40:11.670:12:48.06Diplom
64.K_MJOndřej Prus prusovic trojka25156.2770:22:04.620:08:49.63Diplom
64.D_Z40Petra Pichlerová 935.2780:40:14.740:12:51.13Diplom
65.K_Z1Veronika Wagnerová 25609.2740:22:08.110:08:53.12Diplom
65.D_M12Vít Stehlík 1125.2780:40:18.750:12:55.14Diplom
66.K_Z1Soňa Poláková 215110.2730:22:10.170:08:55.18Diplom
66.D_Z50Ivona Hégrová Valím Hostěrádky4283.2800:40:20.230:12:56.62Diplom
67.K_Z2Lada Klímová 21563.2800:22:10.570:08:55.58Diplom
67.D_Z30Silvie Chlupová 466.2770:40:27.880:13:04.27Diplom
68.D_M30Pavel Čechal P. D. Walkers1131.2520:40:29.290:13:05.68Diplom
68.K_M3Marek Polák 21527.2760:22:21.270:09:06.28Diplom
69.D_M40Miroslav Valošek MK Seitl Ostrava42014.2690:40:31.320:13:07.71Diplom
69.K_MJZPetra Krobotová 24725.2780:22:22.70:09:07.71Diplom
70.K_M3Oldřich Pilc SK SKI - SPORT Praděd25048.2750:22:31.310:09:16.32Diplom
70.D_Z50Jarmila Gavlíková MK Seitl Ostrava4184.2790:40:31.430:13:07.82Diplom
71.K_Z1Lucie Hojačová 244811.2720:22:31.470:09:16.48Diplom
71.D_M30Petr Čermák NN20211232.2510:40:34.770:13:11.16Diplom
72.K_M2Tomasz Berendt 241015.2680:22:34.330:09:19.34Diplom
72.D_Z50Miroslava Dufková 4max fitness4265.2780:40:37.980:13:14.37Diplom
73.D_Z12Zuzana Macháčková NN2021703.2800:40:47.560:13:23.95Diplom
73.K_M1Štěpán Pernický 250121.2620:23:07.780:09:52.79Diplom
74.K_M2Roman Šťastný 254716.2670:23:11.160:09:56.17Diplom
74.D_Z30Marie Šprtelová 1187.2760:40:56.070:13:32.46Diplom
75.D_M12Daniel Rod 1036.2770:41:13.730:13:50.12Diplom
75.K_Z1Kristýna Kilianová Farebná zvieratka246012.2710:23:13.620:09:58.63Diplom
76.D_Z50Jana Buchtová 4max fitness4256.2770:41:16.890:13:53.28Diplom
76.K_Z1Monika Macholánová 248313.2700:23:13.920:09:58.93Diplom
77.K_Z2Zlata Ptáčková 25194.2790:23:23.010:10:08.02Diplom
77.D_M30Jan Štěpánek 42233.2500:41:40.180:14:16.57Diplom
78.K_M1Lubos Lnenicka 247922.2610:23:43.80:10:28.81Diplom
78.D_M30Tomáš Vyskot 13734.2490:42:06.790:14:43.18Diplom
79.K_M2Martin Sobotka 253317.2660:23:50.180:10:35.19Diplom
79.D_M40Vlastimil Skácel 10915.2680:42:14.510:14:50.9Diplom
80.K_Z1Kateřina Širůčková 254414.2690:23:59.20:10:44.21Diplom
80.D_Z40Jaromíra Nováková Rozběháme Břeclav886.2770:42:15.460:14:51.85Diplom
81.D_M40Richard Džuna STG Břeclav2516.2670:42:15.480:14:51.87Diplom
81.K_Z1MONIKA RAJDLOVÁ 252015.2680:24:06.460:10:51.47Diplom
82.K_M1Petr Zvířecí 256623.2600:24:16.730:11:01.74Diplom
82.D_Z30Diana Poskočil 978.2750:42:16.70:14:53.09Diplom
83.D_Z40Alena Skácelová 1107.2760:42:18.930:14:55.32Diplom
83.K_Z2Eva Schneiderová 25305.2780:24:18.890:11:03.9Diplom
84.K_Z1Eva Světinská 254016.2670:24:20.240:11:05.25Diplom
84.D_Z50Silvana Žárská 1497.2760:42:26.570:15:02.96Diplom
85.K_M1Michal Přikryl 251724.2590:24:22.960:11:07.97Diplom
85.D_Z30Zuzana Mrkvová 819.2740:42:29.380:15:05.77Diplom
86.K_Z2Petra Janová 4max fitness21506.2770:24:35.770:11:20.78Diplom
86.D_Z30Kateřina Wielgusová 14110.2730:42:32.380:15:08.77Diplom
87.D_M50Martin Barvínek AC liberečtí chrti24.2790:42:32.770:15:09.16Diplom
87.K_Z3Zdeňka Skryjová 4max fitness21493.2800:24:35.770:11:20.78Diplom
88.K_Z1Monika Morongová 249217.2660:24:53.550:11:38.56Diplom
88.D_Z40Marika Hanke Pomalé šípy Kopřivnice348.2750:43:04.970:15:41.36Diplom
89.D_Z30Zimová Monika Relax8011.2720:43:30.860:16:07.25Diplom
89.K_M2Tomáš Morong 249118.2650:24:53.760:11:38.77Diplom
90.K_RTAlex Hrabak 27913.2800:24:56.070:11:41.08Diplom
90.D_Z40Pavlína Šmerdová 1179.2740:43:31.040:16:07.43Diplom
91.D_Z40Miroslava Tučková Rozběháme Břeclav12610.2730:43:34.340:16:10.73Diplom
91.K_Z2Andrea Blahová 24167.2760:24:56.930:11:41.94Diplom
92.D_Z30Vendula Marková NN20217312.2710:43:38.030:16:14.42Diplom
92.K_Z2Monika Menclová Prostě běž24878.2750:25:14.130:11:59.14Diplom
93.K_M2Radim Holáň 244919.2640:25:16.490:12:01.5Diplom
93.D_Z30Romana Vymazalová 13613.2700:44:07.460:16:43.85Diplom
94.K_RTTereza Hrabáková 27904.2790:25:16.510:12:01.52Diplom
94.D_M30Václav Vilches Průvodce OCR závody13435.2480:44:18.580:16:54.97Diplom
95.K_Z2Andrea Hlásenská 24479.2740:25:17.380:12:02.39Diplom
95.D_Z30Aneta Majnušová 7114.2690:44:18.610:16:55Diplom
96.D_Z40Petra Benadová Rozběháme Břeclav311.2720:44:45.860:17:22.25Diplom
96.K_Z2Katrin Kolářová Garden Gym246610.2730:25:28.070:12:13.08Diplom
97.K_Z1Nikola Chytrá 245318.2650:25:28.470:12:13.48Diplom
97.D_M50Miloš Vašík Raptoři1305.2780:44:50.580:17:26.97Diplom
98.K_Z2Veronika Klenovská 246211.2720:25:37.350:12:22.36Diplom
98.D_M30Jaroslav Walter 13936.2470:45:01.770:17:38.16Diplom
99.K_Z1Eva Klimešová 246319.2640:25:42.660:12:27.67Diplom
99.D_Z40Šárka Tůmová 12712.2710:45:25.430:18:01.82Diplom
100.D_Z12Eliška Zemanová 1464.2790:45:31.540:18:07.93Diplom
100.K_Z3Lenka Stehlíková 25374.2790:25:58.520:12:43.53Diplom
101.D_Z40Petra Korcová Rychlý Špunty5613.2700:45:44.480:18:20.87Diplom
101.K_Z1Šárka Panáková 249620.2630:26:09.340:12:54.35Diplom
102.D_M30Jan Martuška STG Břeclav7437.2460:45:47.490:18:23.88Diplom
102.K_Z2Adriana Dlouhá SK Druhý dech243012.2710:26:49.610:13:34.62Diplom
103.D_Z30Veronika Fridrichová Fiďáci2915.2680:45:53.770:18:30.16Diplom
103.K_Z2Petra Veterníková Pupíčči255713.2700:27:06.410:13:51.42Diplom
104.D_M50Petr Kučírek 646.2770:46:15.460:18:51.85Diplom
104.K_M1Petr Blecha Pupíčči241725.2580:27:06.510:13:51.52Diplom
105.D_Z30Eliška Svobodová 43216.2670:46:18.950:18:55.34Diplom
105.K_Z1Veronika Badalová 240321.2620:27:31.330:14:16.34Diplom
106.K_Z1Lucie Ošlejsková 214822.2610:27:31.40:14:16.41Diplom
106.D_M30Pavel Somogyi Ahoj, babi!11138.2450:46:37.350:19:13.74Diplom
107.D_Z40Kateřina Vejrostová 13314.2690:46:39.60:19:15.99Diplom
107.K_Z2Katka Sedlářová 252814.2690:27:32.190:14:17.2Diplom
108.D_Z40Eva Boušková Šneci v běhu715.2680:46:55.990:19:32.38Diplom
108.K_Z2Michaela Brhelová 242215.2680:27:34.880:14:19.89Diplom
109.D_M50Miloslav Křešťák Rozběháme Břeclav617.2760:47:00.680:19:37.07Diplom
109.K_Z1Dominika Němčáková 249423.2600:27:42.030:14:27.04Diplom
110.K_Z1Kristýna Pilc Smržová SK SKI - SPORT Praděd250524.2590:28:06.050:14:51.06Diplom
110.D_M40Tomáš Mísař RegioRun Havířov7817.2660:47:01.720:19:38.11Diplom
111.D_Z30Zuzana Nowaková RegioRun Havířov9017.2660:47:19.040:19:55.43Diplom
111.K_M3Stanislav Kapl 24589.2740:28:19.120:15:04.13Diplom
112.D_M50Zbyněk Remunda 4318.2750:47:22.880:19:59.27Diplom
112.K_MJZVeronika Kocichová 24656.2770:28:27.910:15:12.92Diplom
113.D_Z50Ivana Dejmková 178.2750:47:32.270:20:08.66Diplom
113.K_Z1Lucie Polendová 251025.2580:28:35.130:15:20.14Diplom
114.K_M1Matteo Dal Ben 242926.2570:28:39.720:15:24.73Diplom
114.D_M40Viktor Kopco innogy5518.2650:48:03.810:20:40.2Diplom
115.K_Z1Fatema Aseeri 240226.2570:28:40.190:15:25.2Diplom
115.D_M40Milan Dauda Táborníci pod Lupou1619.2640:48:08.070:20:44.46Diplom
116.D_M30Josef Dostál 2139.2440:49:15.20:21:51.59Diplom
116.K_Z1Lucie Klimešová 246427.2560:29:00.740:15:45.75Diplom
117.K_Z2Diana Grochova 244016.2670:29:04.340:15:49.35Diplom
117.D_M30Jan Grulich 3140.2430:49:15.230:21:51.62Diplom
118.K_Z2Petra Šebková Šneci v běhu254317.2660:29:12.330:15:57.34Diplom
118.D_M30Jakub Kopecký Kubíčkovi holky43441.2420:49:15.290:21:51.68Diplom
119.K_Z1Monika Beránková 240928.2550:29:27.70:16:12.71Diplom
119.D_M30Pavel Polcr 9642.2410:49:33.330:22:09.72Diplom
120.D_Z40Barbora Kyncl 6516.2670:50:26.770:23:03.16Diplom
120.K_MJZJana Vašíková Raptoři25537.2760:29:37.980:16:22.99Diplom
121.K_M1Tomáš Kramosil Nevidím a běhám247127.2560:29:39.990:16:25Diplom
121.D_Z30Veronika Fiedlerová 2618.2650:50:42.840:23:19.23Diplom
122.K_Z2Šárka Vašíková Raptoři255418.2650:29:42.430:16:27.44Diplom
122.D_Z30Andrea Kubesová 6219.2640:51:09.760:23:46.15Diplom
123.K_RTElen Lišková 27975.2780:30:00.960:16:45.97Diplom
123.D_Z30Petra Škodová Škodovky11520.2630:51:09.850:23:46.24Diplom
124.D_Z30Monika Tužinská 12821.2620:51:14.080:23:50.47Diplom
124.K_RTAlena Lišková STG Prostějov27966.2770:30:01.180:16:46.19Diplom
125.D_M30Tomáš Vostal Rozběháme Břeclav43543.2400:51:58.250:24:34.64Diplom
125.K_Z2Zdenka Funková STG Prostějov243819.2640:30:01.470:16:46.48Diplom
126.K_Z1Monika Chlupová 245229.2540:30:27.340:17:12.35Diplom
126.D_M30Tomáš Giertli 3044.2390:52:31.260:25:07.65Diplom
127.K_Z1Stanislava Feltová 243530.2530:33:27.670:20:12.68Diplom
127.D_M30Radim Brabec 845.2380:52:31.380:25:07.77Diplom
128.D_M30Richard Večerka 13146.2370:55:03.150:27:39.54Diplom
128.K_Z1Kristína Štefková 254831.2520:33:58.050:20:43.06Diplom
129.K_M1Jakub Brychta Nevidím a běhám242328.2550:38:02.860:24:47.87Diplom
129.D_Z30Eva Zbořilová 14422.2610:55:03.90:27:40.29Diplom
130.D_M30Petr Zvířecí 14847.2360:55:14.560:27:50.95Diplom
130.K_Z1Tereza Hudcová 245132.2510:44:37.440:31:22.45Diplom
131.D_M30David Kučírek 6348.2350:55:18.090:27:54.48Diplom
132.D_Z40Vlasta Blaťáková 517.2660:55:18.20:27:54.59Diplom
133.D_Z40Martina Krebsová 6018.2651:00:50.280:33:26.67Diplom
134.D_Z30Pavlína Provazníková Black Panters10023.2601:00:51.40:33:27.79Diplom
Kudy z nudy

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři