• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

Výsledky 2021

Série

2021, Olomouc
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKBody za závodRealtimeČasZtráta
1.A3_DM10Tomáš Melichar 50421.3000:03:05.32Diplom
1.K_M1Martin Pisar Team CykloTrener21541.3000:14:54.53Diplom
1.D_M40Marek Štěpán TJ Sokol Týn nad Bečvou1051.3000:31:24.69Diplom
1.A4_DM12Michal Mazáč Ammazying team50401.3000:02:41.16Diplom
1.A2_DZ8Eli Anna Milfait DUKLA PRAHA50591.3000:01:14.15Diplom
1.A5_DM14Jiří Rašner TJ Šumperk50481.3000:02:26.56Diplom
1.A1_DZ6Mia Ronja Milfait 50581.3000:01:39.14Diplom
2.A2_DM8Albert Schmida 50491.3000:01:18.450:00:04.3Diplom
2.A3_DZ10Vanessa Bortlová Ostwind50241.3000:03:21.060:00:15.74Diplom
2.D_M30Patrik Bejček BKB651.3000:32:12.070:00:47.38Diplom
2.A4_DZ12Elena Nováková AKEZ Kopřivnice50451.3000:02:43.220:00:02.06Diplom
2.A1_DM6David Jindřišek 50311.3000:02:00.220:00:21.08Diplom
2.A5_DZ14Nela Štefková 50531.3000:02:38.750:00:12.19Diplom
2.K_M1Robert Němeček RUN!BRO21972.2900:15:43.790:00:49.26Diplom
3.K_M1Kryštof Pokorný Běhám s Ivou 21553.2800:15:44.470:00:49.94Diplom
3.A5_DZ14Michaela Šteklová 50542.2900:03:13.880:00:47.32Diplom
3.A3_DM10Dominik Drábek 50292.2900:03:32.760:00:27.44Diplom
3.D_M40Petr Pospíšil TJ Sokol Opava962.2900:34:03.270:02:38.58Diplom
3.A1_DZ6Baáta Schmidová 50502.2900:02:00.610:00:21.47Diplom
3.A4_DZ12Melissa Bortlová Ostwind50252.2900:03:080:00:26.84Diplom
3.A2_DZ8Anna Špilerová SK Přerov50522.2900:01:22.40:00:08.25Diplom
4.A4_DM12Simon Onderka ONDERAX50462.2900:03:15.940:00:34.78Diplom
4.A1_DM6Martin Melichar 50432.2900:02:00.640:00:21.5Diplom
4.A3_DM10Štěpán Koudelka 50343.2800:03:33.940:00:28.62Diplom
4.A2_DZ8Šárka Menclová TJ SOKOL Hradec Králové50443.2800:01:22.720:00:08.57Diplom
4.D_M12Jan Petr Ještětice1221.3000:34:11.980:02:47.29Diplom
4.A5_DM14Jakub Mazáč Ammazying team50412.2900:03:38.310:01:11.75Diplom
4.K_MJJan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek Místek 21731.3000:16:02.670:01:08.14Diplom
5.K_M1Roman Prus SSK Vítkovice21564.2790:16:07.920:01:13.39Diplom
5.A2_DZ8Johanka Brzobohatá TJ Šumperk50264.2790:01:34.680:00:20.53Diplom
5.D_M30Roman Prus SSK Vítkovice972.2900:34:56.960:03:32.27Diplom
5.A4_DZ12Adéla Mateřánková 50393.2800:03:32.640:00:51.48Diplom
5.A3_DM10Kryštof Křížek 50364.2790:03:52.80:00:47.48Diplom
5.A1_DZ6Adélka Knausová 50333.2800:02:45.070:01:05.93Diplom
6.A1_DM6Jiří Koudelka 50353.2800:02:46.490:01:07.35Diplom
6.A2_DZ8Barbora Šlaisová Atletika Hvězda Pardubice50515.2780:01:47.710:00:33.56Diplom
6.K_MJJan Petr Ještětice21522.2900:16:12.950:01:18.42Diplom
6.D_M50David Hanke Pomalé šípy Kopřivnice721.3000:35:13.90:03:49.21Diplom
7.D_M40David Wawreczka TJ Jakl Karvina 1123.2800:35:22.110:03:57.42Diplom
7.A2_DZ8Viktorie Zítková 50576.2770:01:56.510:00:42.36Diplom
7.K_M2David Wawreczka TJ Jakl Karvina 21831.3000:16:59.130:02:04.6Diplom
7.A1_DM6Filip Havlíček JK Verona50304.2790:02:53.190:01:14.05Diplom
8.D_M40Tomáš Kašpárek 824.2790:35:57.310:04:32.62Diplom
8.K_Z1Markéta Kašná TJ Jäkl Karviná/BK Ludgeřovice21261.3000:17:11.550:02:17.02Diplom
8.A2_DM8Radim Drábek 50282.2900:02:13.40:00:59.25Diplom
8.A1_DZ6Nela Onderková ONDERAX50474.2790:03:00.740:01:21.6Diplom
9.A1_DM6Ludvík Brzobohatý TJ Šumperk50275.2780:03:55.150:02:16.01Diplom
9.D_M12Jan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek Místek 1212.2900:36:22.340:04:57.65Diplom
9.K_M1Lukáš Zedek Nigth Run Team21895.2780:17:23.040:02:28.51Diplom
10.A1_DM6Tomáš Jindřišek 50326.2770:04:42.360:03:03.22Diplom
10.D_M40Zbyněk Bednář Tišnov1175.2780:36:47.310:05:22.62Diplom
10.K_MJJan Prus 21573.2800:18:09.380:03:14.85Diplom
11.K_M2Jiří Balihar Mattoni FreeRun Olomouc21032.2900:18:20.190:03:25.66Diplom
11.D_M12Jiří Koleček 1263.2800:36:47.470:05:22.78Diplom
12.D_M30Aleš Vítek 1103.2800:36:57.840:05:33.15Diplom
12.K_MJDavid Staněk Čumáčci21684.2790:18:23.60:03:29.07Diplom
13.K_MJZJana Zdrubecká 21861.3000:18:49.160:03:54.63Diplom
13.D_M50Jesper Kallehauge jkallehauge@live.com812.2900:37:13.10:05:48.41Diplom
14.D_M40Unai Kareaga Euskadi - Gernika1186.2770:37:19.90:05:55.21Diplom
14.K_MJŠtěpán Tylšar 21775.2780:19:08.280:04:13.75Diplom
15.K_RTMichal Mazáč 22671.3000:19:15.20:04:20.67Diplom
15.D_M30Jiří Špírek 1044.2790:37:22.30:05:57.61Diplom
16.D_M40Radek Látal Látalíci887.2760:37:49.260:06:24.57Diplom
16.K_M1Alois Sečkár TJ Sokol Praha-Krč21646.2770:19:17.540:04:23.01Diplom
17.D_M40Jiří Jakeš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM778.2750:38:03.220:06:38.53Diplom
17.K_M2Marek Hiersch 21143.2800:19:19.250:04:24.72Diplom
18.D_M30Petr Liščinský 895.2780:38:15.350:06:50.66Diplom
18.K_M1Miloš Mencl 21457.2760:19:19.690:04:25.16Diplom
19.D_M30Jiří Hanousek Road racing Podorlicko736.2770:38:460:07:21.31Diplom
19.K_RTMartina Mazáčová Ammazying team22662.2900:19:20.330:04:25.8Diplom
20.K_Z1Kateřina Emingerová Night Run Team21092.2900:19:32.740:04:38.21Diplom
20.D_Z40Milena Jeřábková 1161.3000:39:35.720:08:11.03Diplom
21.K_RTAntonín Vyhnálek 22703.2800:19:55.070:05:00.54Diplom
21.D_M12Jan Prus 1204.2790:39:40.660:08:15.97Diplom
22.K_Z2Lucie Matlochová 21441.3000:20:01.160:05:06.63Diplom
22.D_M50Richard Woś OSTRAVA1253.2800:41:05.840:09:41.15Diplom
23.K_MJMikuláš Zdrubecký 21886.2770:20:09.090:05:14.56Diplom
23.D_M40Marek Mojak Třinec1239.2740:41:31.50:10:06.81Diplom
24.K_M2Andrej Mogilevskij DINAMO22074.2790:20:38.320:05:43.79Diplom
24.D_Z30Kateřina Emingerová Night Run Team701.3000:41:36.60:10:11.91Diplom
25.D_M30Jiří Švorc Ještětice1077.2760:41:51.220:10:26.53Diplom
25.K_Z2Gabriela Mateřánková BKČS21432.2900:21:20.930:06:26.4Diplom
26.K_M2Jiří Horák 21165.2780:21:21.960:06:27.43Diplom
26.D_M30Jakub Kopecký Kubíčkovi holky848.2750:42:01.840:10:37.15Diplom
27.D_M30Munkhnaran Tsogoo 1089.2740:42:03.160:10:38.47Diplom
27.K_RTJana Nejezchlebová Turbošneci Olomouc22684.2790:21:34.350:06:39.82Diplom
28.D_Z40Martina Mazáčová Ammazying team912.2900:42:04.620:10:39.93Diplom
28.K_Z1Aneta Šenkýřová 21713.2800:21:39.480:06:44.95Diplom
29.D_Z40Gabriela Jedlicková 803.2800:42:27.170:11:02.48Diplom
29.K_RTVendula Vágnerová 22695.2780:21:48.140:06:53.61Diplom
30.K_Z1Adéla Cekulová Night Run Team21074.2790:22:02.20:07:07.67Diplom
30.D_Z40Jitka Benešová 664.2790:42:37.140:11:12.45Diplom
31.D_M30Jiří Bobek 6710.2730:42:37.360:11:12.67Diplom
31.K_Z1Natálie Zaoralová 21305.2780:22:13.320:07:18.79Diplom
32.K_M1Michal Přikryl 21598.2750:22:18.930:07:24.4Diplom
32.D_Z40Lucie Matlochová 905.2780:42:40.040:11:15.35Diplom
33.D_M30Radim Křižka 8711.2720:42:51.650:11:26.96Diplom
33.K_Z2Katka Tovarkova 21753.2800:22:37.190:07:42.66Diplom
34.K_Z2Lenka Staňková 21694.2790:22:40.340:07:45.81Diplom
34.D_M40Petr Skřivánek SK Náklo - Cemex10210.2730:43:05.980:11:41.29Diplom
35.D_M50Martin Bábek Šneci v běhu624.2790:43:30.480:12:05.79Diplom
35.K_Z2Lucie Dopitová Turbošneci21085.2780:22:41.650:07:47.12Diplom
36.D_M40Jaroslav Onderka Onderax9311.2720:43:43.080:12:18.39Diplom
36.K_M2Michal Unzeitig Turbošneci21786.2770:22:42.550:07:48.02Diplom
37.K_MJOndřej Prus Prusovic trojka21587.2760:22:53.630:07:59.1Diplom
37.D_M30Petr Štipčák 10612.2710:43:44.960:12:20.27Diplom
38.K_M3Miroslav Charvát MaDoEl21181.3000:23:01.720:08:07.19Diplom
38.D_M40lubomir necas šneci v běhu9212.2710:43:58.470:12:33.78Diplom
39.K_M3Petr Kumr 21922.2900:23:04.530:08:10Diplom
39.D_Z30Kamila Kareaga Euskaji - Gernika1192.2900:43:58.990:12:34.3Diplom
40.K_M2Martin Felcman 21117.2760:23:04.540:08:10.01Diplom
40.D_M30Josef Dostál 6913.2700:44:06.760:12:42.07Diplom
41.D_M40Pavel Hilšer 7413.2700:44:22.880:12:58.19Diplom
41.K_M2Jiří Vencl 21808.2750:23:07.320:08:12.79Diplom
42.D_M12Daniel Leitl ONDERAX1245.2780:45:01.80:13:37.11Diplom
42.K_Z1Kateřina Mádrová 21746.2770:23:11.230:08:16.7Diplom
43.K_M3Miloslav Tylšar 21763.2800:23:13.70:08:19.17Diplom
43.D_Z40Marika Jančová Pomalé šípy Kopřivnice786.2770:45:24.920:14:00.23Diplom
44.K_RTPavla Reichlová 22716.2770:23:17.630:08:23.1Diplom
44.D_M30Jiří Hložek 13114.2690:47:11.480:15:46.79Diplom
45.K_Z2Martina Kolářová 21296.2770:23:29.420:08:34.89Diplom
45.D_Z40Radka Neumanová 1307.2760:47:15.40:15:50.71Diplom
46.K_Z2Jana Gálová 21137.2760:23:30.50:08:35.97Diplom
46.D_M40Viktor Sitek 10114.2690:47:16.360:15:51.67Diplom
47.D_M30Kuba Rolinc Šneci v běhu9915.2680:47:22.420:15:57.73Diplom
47.K_M1Jaroslav Gottwald 21239.2740:23:32.640:08:38.11Diplom
48.D_Z30Zuzana Schmidtová EXTRA Brno1003.2800:48:02.520:16:37.83Diplom
48.K_Z1Šárka Lipowská 21377.2760:23:37.010:08:42.48Diplom
49.D_Z50Hana Baliharová Mattoni FreeRun Olomouc641.3000:48:04.240:16:39.55Diplom
49.K_RTFilip Šando 22757.2760:23:42.30:08:47.77Diplom
50.K_RTPetra Šandová Atletika Holešov22748.2750:23:42.650:08:48.12Diplom
50.D_Z30Adéla Cekulová Night Run Team684.2790:48:51.210:17:26.52Diplom
51.K_M3Jan Stuchlík 21704.2790:23:46.050:08:51.52Diplom
51.D_Z40Šárka Slouková 1038.2750:49:17.730:17:53.04Diplom
52.D_M30Michal Přikryl 9816.2670:50:25.950:19:01.26Diplom
52.K_Z1Petra Galetková 21128.2750:23:50.960:08:56.43Diplom
53.D_M30Rudolf Piterka 9417.2660:50:54.550:19:29.86Diplom
53.K_M3Aleš Kubát 21315.2780:23:51.790:08:57.26Diplom
54.K_M2Jiří Vágner Turbošneci21799.2740:23:56.950:09:02.42Diplom
54.D_Z30Alena Kuchařová 1295.2780:50:57.170:19:32.48Diplom
55.K_Z1Bronislava Wittnerová Short bike Academy Opletal21849.2740:23:59.130:09:04.6Diplom
55.D_Z30Michaela Holubová 766.2770:51:03.270:19:38.58Diplom
56.D_Z50Božena Koutná RUN magazine team 862.2900:51:55.870:20:31.18Diplom
56.K_M1Jiří Láhner Garden Gym219410.2730:24:23.320:09:28.79Diplom
57.D_M30Jakub Frais 7118.2650:53:18.50:21:53.81Diplom
57.K_Z1Veronika Bobsová Garden Gym219310.2730:24:32.160:09:37.63Diplom
58.D_Z12Klára Šmídová 1131.3000:53:45.220:22:20.53Diplom
58.K_M3miroslav přikryl 21606.2770:24:34.620:09:40.09Diplom
59.K_Z1Veronika Peterková 215111.2720:24:40.780:09:46.25Diplom
59.D_M50Jiří Hladík GYM Ladies Studio Olomouc755.2780:53:53.670:22:28.98Diplom
60.K_Z1sakki Jochcová 212512.2710:24:42.930:09:48.4Diplom
60.D_Z40Tereza Wagnerová 1119.2740:54:50.140:23:25.45Diplom
61.K_MJZJulie Charvátová 21192.2900:24:47.780:09:53.25Diplom
61.D_Z30Lenka Poláková 957.2760:54:59.840:23:35.15Diplom
62.K_MJZEma Jiroušková 21243.2800:25:04.740:10:10.21Diplom
62.D_Z12Simona Slaměníková Síma1272.2900:56:03.950:24:39.26Diplom
63.K_Z2Pavla Vybíralová Hasiči Oplocany21828.2750:25:22.620:10:28.09Diplom
63.D_M12Martin Rybka 1286.2770:56:08.70:24:44.01Diplom
64.D_Z30Veronika Badalová 638.2750:56:09.120:24:44.43Diplom
64.K_Z2Jiřina Reichlová 21539.2740:25:29.210:10:34.68Diplom
65.K_MJLibor Hanslík Turbošneci21968.2750:25:32.740:10:38.21Diplom
66.K_Z1Veronika Partschová 214813.2700:25:44.840:10:50.31Diplom
67.K_MJZAdéla Matějová Čumáčci21414.2790:25:50.290:10:55.76Diplom
68.K_Z1Monika Hlavatá 211514.2690:25:52.450:10:57.92Diplom
69.K_Z2Gabriela Kašpárková 212710.2730:26:10.660:11:16.13Diplom
70.K_Z2Dagmar Skřivánková-Ištvánková SK Cemex - nakelská střela216511.2720:26:20.50:11:25.97Diplom
71.K_M2Daniel Staněk Čumáčci216710.2730:26:30.520:11:35.99Diplom
72.K_M1František Jankot SDH Oplocany 212111.2720:26:34.280:11:39.75Diplom
73.K_Z2Miroslava Kurmová 219112.2710:26:56.620:12:02.09Diplom
74.K_Z1Ivana Vítková 218115.2680:27:04.250:12:09.72Diplom
75.K_Z1Erika Zálešáková 218516.2670:27:23.150:12:28.62Diplom
76.K_Z3Jaroslava Kubátová 21321.3000:27:27.820:12:33.29Diplom
77.K_Z1Kateřina Eyerová 211017.2660:27:34.980:12:40.45Diplom
78.K_Z3Milena Březinová Kolárna21062.2900:27:51.180:12:56.65Diplom
79.K_Z1Petra Sakařová Night Run Team216318.2650:28:09.210:13:14.68Diplom
80.K_Z1Kateřina Peterek Dědková Šneci v běhu215019.2640:28:24.420:13:29.89Diplom
81.K_Z2Vlasta Pechrová Inzulínek214913.2700:29:04.820:14:10.29Diplom
82.K_M2Vratislav Zdrubecký 218711.2720:29:07.270:14:12.74Diplom
83.K_Z3Magda Nadymáčková 21463.2800:29:51.160:14:56.63Diplom
84.K_Z2Renata Kubová 213314.2690:29:55.10:15:00.57Diplom
85.K_MJZEliška Dopitová Turbošneci21955.2780:30:03.620:15:09.09Diplom
86.K_Z2Jana Růžičková My team216115.2680:30:06.910:15:12.38Diplom
87.K_Z2Kateřina Matějová Čumáčci214216.2670:30:26.580:15:32.05Diplom
88.K_RTAmálie Hilšerová 22599.2740:30:43.280:15:48.75Diplom
89.K_Z3Jana Bitalová Hasiči Oplocany21054.2790:30:48.470:15:53.94Diplom
90.K_Z2Lenka Zuščíková Ženy v běhu219017.2660:31:04.20:16:09.67Diplom
91.K_Z1Lenka Chromčáková Krutopřísní hustodémoni212020.2630:31:13.320:16:18.79Diplom
92.K_Z1Patricie Kudrnova 213421.2620:33:30.50:18:35.97Diplom
93.K_M2Miroslav Charvát 211712.2710:33:31.620:18:37.09Diplom
94.K_RTMichal Svacina 226310.2730:33:32.860:18:38.33Diplom
95.K_RTPatricie Kudrnova 226211.2720:33:38.450:18:43.92Diplom
96.K_RTViktorie Svojanovská 227312.2710:34:01.750:19:07.22Diplom
97.K_RTPetra Svojanovská 227213.2700:34:02.380:19:07.85Diplom
98.K_MJZTereza Matějová Čumáčci21406.2770:35:39.690:20:45.16Diplom
99.K_RTNatálie Mudráková 226114.2690:35:41.760:20:47.23Diplom
100.K_RTMichaela Knapová 226015.2680:35:42.380:20:47.85Diplom
101.K_Z1Renáta Supěnová 213622.2610:36:07.870:21:13.34Diplom
102.K_RTRenata Hilšer 225816.2670:42:07.140:27:12.61Diplom

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři