• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

Výsledky 2021

Série

2021, Ostrava
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKBody za závodRealtimeČasZtráta
1.A3_DM10Tomáš Melichar 50081.3000:03:48.44Diplom
1.A4_DM12Michal Mazáč Ammazying team50061.3000:03:08.72Diplom
1.A1_DZ6Mia Ronja Milfait DUKLA PRAHA50151.3000:01:54.44Diplom
1.D_M12Martin Ručka SSK Vítkovice391.3000:26:48.91Diplom
1.K_M1Martin Pisar Team CykloTrener20571.3000:14:15.52Diplom
1.A5_DZ14Nela Štefková AK Poruba50171.3000:03:10.38Diplom
1.A2_DZ8Eli Anna Milfait DUKLA PRAHA50161.3000:01:25.79Diplom
2.A5_DZ14Michaela Šteklová Tichá50182.2900:03:58.650:00:48.27Diplom
2.A2_DM8Robin Wagner 50121.3000:01:59.70:00:33.91Diplom
2.A4_DZ12Karin Fojtíková AKČZ KOPŘIVNICE50221.3000:03:20.840:00:12.12Diplom
2.D_M30Vojtěch Kusin 601.3000:30:24.110:03:35.2Diplom
2.K_M1Jan Linhart 20452.2900:14:46.280:00:30.76Diplom
2.A1_DM6Martin Melichar 50091.3000:02:21.620:00:27.18Diplom
2.A3_DZ10Helenka Vaněčková 50231.3000:04:56.890:01:08.45Diplom
3.A3_DZ10Adéla Krůzová 50212.2900:05:16.840:01:28.4Diplom
3.D_M30Roman Prus SSK Vítkovice542.2900:32:07.50:05:18.59Diplom
3.A2_DM8Mikuláš Bílek 50002.2900:01:59.880:00:34.09Diplom
3.A4_DZ12Radka Czujková RC50032.2900:03:57.580:00:48.86Diplom
3.A5_DZ14Natálie Hierschová 50053.2800:04:12.570:01:02.19Diplom
3.K_M1Roman Prus SSK Vítkovice20983.2800:14:50.360:00:34.84Diplom
4.D_M12Jan Petr Ještětice322.2900:32:09.990:05:21.08Diplom
4.A4_DM12Jáchym Doležel SK Ostraváček50042.2900:03:57.670:00:48.95Diplom
4.A2_DZ8Izabell Kubalová 50202.2900:02:02.340:00:36.55Diplom
4.K_MJJan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek Místek 20791.3000:14:51.370:00:35.85Diplom
4.A5_DM14Jakub Mazáč Ammazying team50071.3000:04:14.750:01:04.37Diplom
5.A4_DZ12Bára Pětvalská TJ TŽ Atletika Třinec50193.2800:04:22.70:01:13.98Diplom
5.K_MJJan Petr Ještětice20562.2900:15:12.380:00:56.86Diplom
5.D_M40Petr Pospíšil TJ SOKOL Opava591.3000:32:16.30:05:27.39Diplom
5.A2_DM8Jan Mucha 50103.2800:02:10.470:00:44.68Diplom
6.D_M40Rostislav Hypl hybaj.cz182.2900:32:49.820:06:00.91Diplom
6.K_Z1Markéta Kašná TJ Jäkl Karviná/BK Ludgeřovice20311.3000:16:06.890:01:51.37Diplom
6.A2_DM8Jakub Bosák Rozběháme Frýdek-Místek 50014.2790:02:15.120:00:49.33Diplom
7.K_M2David Wawreczka TJ JAKL KARVINA20951.3000:16:07.40:01:51.88Diplom
7.D_M12Jan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek Místek 483.2800:32:53.850:06:04.94Diplom
7.A2_DZ8Emma Fivry 50133.2800:02:16.490:00:50.7Diplom
8.A2_DZ8Eliška Benschová 50144.2790:02:42.310:01:16.52Diplom
8.K_Z1Adéla Fábry 20152.2900:16:34.290:02:18.77Diplom
8.D_M40David Wawreczka TJ JAKL KARVINA583.2800:33:16.80:06:27.89Diplom
9.D_Z30Markéta Kašná TJ Jäkl Karviná / BK Ludgeřovice561.3000:33:34.390:06:45.48Diplom
9.K_M2Jiří Balihar Mattoni FreeRun Olomouc20002.2900:16:44.90:02:29.38Diplom
9.A2_DZ8Karolína Urbanová 50115.2780:03:00.070:01:34.28Diplom
10.D_M30Lukáš Bystřičan FC-B7 TÝM !!!83.2800:34:01.690:07:12.78Diplom
10.K_M1David Sobek 20664.2790:16:59.880:02:44.36Diplom
11.D_M12Franta Malcher 264.2790:34:06.340:07:17.43Diplom
11.K_Z1Nikola Škultetyová SDH Staré Město20733.2800:17:040:02:48.48Diplom
12.K_M2Rostislav Křikava STS Chvojkovice Brod20393.2800:17:20.110:03:04.59Diplom
12.D_M30Jakub Beránek J-Elita Ostrava44.2790:34:58.060:08:09.15Diplom
13.D_M30Jiří Hanousek Road racing Podorlicko155.2780:36:39.340:09:50.43Diplom
13.K_M2Přemysl Rygel 20604.2790:17:31.550:03:16.03Diplom
14.D_M50Lubomir Zemek TJ Druzba Hlavnice521.3000:38:04.220:11:15.31Diplom
14.K_MJJan Prus 20973.2800:17:36.40:03:20.88Diplom
15.D_M50Richard Woś OSTRAVA572.2900:38:050:11:16.09Diplom
15.K_M2Vladimír Čimbora 20125.2780:17:37.890:03:22.37Diplom
16.D_Z40Martina Mazáčová Ammazying team271.3000:38:49.110:12:00.2Diplom
16.K_M1Eduard Foldyna Edii20185.2780:17:38.350:03:22.83Diplom
17.K_M1Alois Sečkár TJ Sokol Praha-Krč20636.2770:17:51.530:03:36.01Diplom
17.D_M30Martin Mísař Třinec Sharks????????286.2770:39:03.510:12:14.6Diplom
18.D_M50Lukáš KOZUBEK 223.2800:39:20.590:12:31.68Diplom
18.K_RTMichal Mazáč 22531.3000:18:09.10:03:53.58Diplom
19.K_M1Lukáš Zedek Nigth Run Team20897.2760:18:10.190:03:54.67Diplom
19.D_M30Jiří Švorc Ještětice477.2760:39:22.030:12:33.12Diplom
20.D_Z30Kateřina Emingerová Night Run Team122.2900:39:22.440:12:33.53Diplom
20.K_M3Rostislav Czujek RC20101.3000:18:10.440:03:54.92Diplom
21.D_M30Jan Horák 178.2750:39:27.060:12:38.15Diplom
21.K_RTMartina Mazáčová Ammazying team22522.2900:18:12.190:03:56.67Diplom
22.D_M12Jan Prus 555.2780:39:35.790:12:46.88Diplom
22.K_M1Tomáš Váně 20858.2750:18:19.090:04:03.57Diplom
23.K_M2Marek Hiersch 20246.2770:18:19.190:04:03.67Diplom
23.D_M40Rostislav Křikava STS Chvojkovice Brod234.2790:39:44.70:12:55.79Diplom
24.D_M50Jiří Balnar 24.2790:40:11.680:13:22.77Diplom
24.K_Z1Kateřina Emingerová Night Run Team20144.2790:18:19.30:04:03.78Diplom
25.K_Z2Lucie Matlochová Mattoni Freerun20511.3000:18:21.380:04:05.86Diplom
25.D_M30Martin Janota Šneci v běhu199.2740:41:05.760:14:16.85Diplom
26.D_M12Vojtěch Rais Rychlonožka386.2770:42:05.120:15:16.21Diplom
26.K_M2Petr Ondráček 20527.2760:18:32.550:04:17.03Diplom
27.K_M2Radomír Doležel MK Seitl Ostrava20138.2750:19:07.650:04:52.13Diplom
27.D_Z40PETRA Šturmová opavušky442.2900:42:13.510:15:24.6Diplom
28.K_M1Kamil Mat?jka 20509.2740:19:27.220:05:11.7Diplom
28.D_Z30Zuzana Procházková 363.2800:42:25.70:15:36.79Diplom
29.D_M40Marek Hiersch 165.2780:42:47.010:15:58.1Diplom
29.K_Z2Pavlina Smolínová 20652.2900:19:47.240:05:31.72Diplom
30.K_Z1Monika Urbančíková 20845.2780:20:01.930:05:46.41Diplom
30.D_M50Pavel Štefanský Havířov435.2780:42:52.540:16:03.63Diplom
31.K_Z1Adéla Cekulová Night Run Team20096.2770:20:04.950:05:49.43Diplom
31.D_Z30Kateřina Budíková 74.2790:42:58.920:16:10.01Diplom
32.K_M3Robert Kolakovský Sport-base.cz20902.2900:20:11.30:05:55.78Diplom
32.D_M30Pavel Procházka 3410.2730:43:14.90:16:25.99Diplom
33.K_Z1Eva Walderová Zasloužilá matka20887.2760:20:20.390:06:04.87Diplom
33.D_Z50Iveta Balnarová 31.3000:43:29.180:16:40.27Diplom
34.D_Z30Barbora Klimosova 205.2780:43:45.460:16:56.55Diplom
34.K_Z1Sára Kajzar 20298.2750:20:42.210:06:26.69Diplom
35.K_Z2Petra Flaszová beskydští pacoši20173.2800:20:48.270:06:32.75Diplom
35.D_Z40Pavla Steiger Štajgr grupa413.2800:43:57.880:17:08.97Diplom
36.K_M1Radek Holub Prostě běž 202510.2730:20:59.790:06:44.27Diplom
36.D_Z30Adéla Cekulová Night Run Team96.2770:44:43.50:17:54.59Diplom
37.D_Z30Petra Vlčková 517.2760:45:07.020:18:18.11Diplom
37.K_Z1Kristýna Byrtusová Šneci v běhu20069.2740:21:09.830:06:54.31Diplom
38.K_MJOndřej Prus SSK Vítkovice20964.2790:21:25.40:07:09.88Diplom
38.D_Z50Hana Baliharová Mattoni FreeRun Olomouc12.2900:45:19.010:18:30.1Diplom
39.K_MJZKarolína Švábová 20771.3000:21:26.930:07:11.41Diplom
39.D_Z50Radka Prejdová 333.2800:45:56.580:19:07.67Diplom
40.K_Z3Miroslava Kohutková Mattoni Freerun Ostrava-Komenského sady20361.3000:21:30.430:07:14.91Diplom
40.D_M40David Steiger Štajgr Grupa Ostrava406.2770:46:07.970:19:19.06Diplom
41.D_Z40Vladka Hadamčíková Optika VH144.2790:46:17.820:19:28.91Diplom
41.K_M2Petr Salamon 20629.2740:21:32.30:07:16.78Diplom
42.K_M2Michal Bensch Division Schlesien200110.2730:21:35.190:07:19.67Diplom
42.D_Z50Miroslava Kohutková Mattoni Freerun Ostrava-Komenského sady214.2790:47:22.580:20:33.67Diplom
43.K_Z3Renáta Otrubová 20532.2900:21:45.290:07:29.77Diplom
43.D_M50Martin Tureček 506.2770:48:23.940:21:35.03Diplom
44.K_Z3Iva Urbancová 20833.2800:21:45.740:07:30.22Diplom
44.D_Z30Petra Olajcová 318.2750:48:36.280:21:47.37Diplom
45.D_M50Radek Bubeník 67.2760:50:110:23:22.09Diplom
45.K_Z1Lucie Frühaufová Sla bota do sveta209110.2730:22:11.040:07:55.52Diplom
46.D_Z40Monika Boháčová 55.2780:51:38.150:24:49.24Diplom
46.K_Z1Lucie Králová 505814470104203811.2720:22:250:08:09.48Diplom
47.K_Z1Natálie Plíhalová 205812.2710:22:30.890:08:15.37Diplom
47.D_Z30Erika Doležálková 109.2740:51:39.550:24:50.64Diplom
48.K_M2Roman Tomášek 208011.2720:22:32.880:08:17.36Diplom
48.D_M40Rudolf Dvořáček Bo crossfit Ostrava117.2760:51:45.750:24:56.84Diplom
49.K_M3Petr Makovec 20493.2800:22:53.950:08:38.43Diplom
49.D_Z30Klára Třosová 4910.2730:52:10.910:25:22Diplom
50.D_Z30Lucie Procházková 3511.2720:54:43.380:27:54.47Diplom
50.K_Z1Radana Sommer 206713.2700:22:57.040:08:41.52Diplom
51.K_Z2Jarka Kněžíková Šneci v běhu20344.2790:22:59.730:08:44.21Diplom
51.D_M30Jiří Švancara 4611.2720:54:49.680:28:00.77Diplom
52.K_M2Pavel Freisler 201912.2710:23:09.150:08:53.63Diplom
52.D_Z30Barbara Muchová 3012.2710:55:43.830:28:54.92Diplom
53.K_Z2Bohuslava Krůzová 20945.2780:23:09.270:08:53.75Diplom
53.D_M40Pavel Haufer 538.2750:55:48.520:28:59.61Diplom
54.K_Z3Sylva Kocurová 20354.2790:23:11.290:08:55.77Diplom
54.D_Z30Kateřina Ptáčková Pumy z Prajzké 3713.2700:55:52.560:29:03.65Diplom
55.K_Z1Darina Gajdaczová 202014.2690:23:14.490:08:58.97Diplom
56.K_M1Petr Černušek 210211.2720:23:22.030:09:06.51Diplom
57.K_MJZLUCIE HABRLANTOVÁ OPAVUŠKY20222.2900:23:22.240:09:06.72Diplom
58.K_Z1Andrea Škultetyová SDH Skalice207215.2680:23:27.530:09:12.01Diplom
59.K_Z1Jana Linek 204416.2670:23:36.70:09:21.18Diplom
60.K_Z2Zuzana Bílková 20026.2770:23:41.160:09:25.64Diplom
61.K_M1Roman Linek 204312.2710:23:42.420:09:26.9Diplom
62.K_Z1Martina Menšíková 209217.2660:23:42.520:09:27Diplom
63.K_Z1Blanka Kopčanová 203718.2650:23:57.520:09:42Diplom
64.K_M3Stanislav Madea Škaredé Vopice20464.2790:24:00.680:09:45.16Diplom
65.K_MJZKrystyna Filipkova Pacoši20163.2800:24:00.710:09:45.19Diplom
66.K_Z2Iveta Pavličkova 20547.2760:24:07.660:09:52.14Diplom
67.K_RTMatěj Míček 22553.2800:24:20.30:10:04.78Diplom
68.K_Z1Lenka Bosák Vojteková Rozběháme Frýdek-Místek 200419.2640:24:20.770:10:05.25Diplom
69.K_RTLucie Míčková 22544.2790:24:28.70:10:13.18Diplom
70.K_RTSoňa Gubišová 22505.2780:24:36.50:10:20.98Diplom
71.K_RTHana Gubišová 22516.2770:24:37.440:10:21.92Diplom
72.K_M2Aleš Kněžík 203313.2700:24:44.780:10:29.26Diplom
73.K_M2Petr Surovka 206914.2690:24:46.930:10:31.41Diplom
74.K_Z1Petra Surovková 207020.2630:24:51.010:10:35.49Diplom
75.K_Z2Marcela Makovcová 20488.2750:24:59.020:10:43.5Diplom
76.K_Z1Veronika Trojková Šneci v běhu 208121.2620:25:17.570:11:02.05Diplom
77.K_Z2Ivona Trojková Šneci v běhu 20829.2740:25:26.460:11:10.94Diplom
78.K_Z2Renáta Rokošová 205910.2730:25:29.220:11:13.7Diplom
79.K_Z1Jana Hessová Beskydští Pacoši202322.2610:25:46.640:11:31.12Diplom
80.K_Z1Petra Sakařová Night Run Team206123.2600:26:01.980:11:46.46Diplom
81.K_M3Radek Bubeník 20055.2780:26:19.920:12:04.4Diplom
82.K_Z2Věra Stašková 206811.2720:26:22.570:12:07.05Diplom
83.K_Z2Mirka Kališová šneci v běhu203012.2710:26:30.050:12:14.53Diplom
84.K_Z1Veronika Škutíková 207424.2590:26:31.890:12:16.37Diplom
85.K_Z3Marcela Vargová 20875.2780:26:59.790:12:44.27Diplom
86.K_Z1Nikola Vargová innogy208625.2580:26:59.950:12:44.43Diplom
87.K_Z1Gabriela Kubasová Byčice204126.2570:27:07.020:12:51.5Diplom
88.K_Z3Kamila Kubíková Babi Kami20426.2770:27:08.330:12:52.81Diplom
89.K_Z1Iveta Byrtusova 200727.2560:27:10.370:12:54.85Diplom
90.K_Z1Alexis Keremidu J-Elita Ostrava203228.2550:27:15.80:13:00.28Diplom
91.K_Z1Kateřina Švédová Škaredý Vopice207829.2540:27:48.210:13:32.69Diplom
92.K_Z1Zdeňka Peňák Benešová šneci v běhu205530.2530:28:08.490:13:52.97Diplom
93.K_Z3Věra Kovalská Šneci v běhu21017.2760:28:16.930:14:01.41Diplom
94.K_Z1Veronika Madeová Škaredý Vopice204731.2520:28:30.530:14:15.01Diplom
95.K_Z1Tereza Janotová Šneci v běhu202832.2510:28:30.740:14:15.22Diplom
96.K_MJDaniel Štreit 20755.2780:28:48.530:14:33.01Diplom
97.K_Z1Jana Ksiažková Šneci v běhu204033.2500:28:56.770:14:41.25Diplom
98.K_Z2Šárka Garguláková 202113.2700:29:03.540:14:48.02Diplom
99.K_Z1Adéla Srejčková 210034.2490:29:15.220:14:59.7Diplom
100.K_M3Pavel Sedlík 20996.2770:29:15.60:15:00.08Diplom
101.K_Z2Vlasta Biskupová 200314.2690:29:52.770:15:37.25Diplom
102.K_Z1Petra Sečková 206435.2480:29:58.440:15:42.92Diplom
103.K_Z3Ivana Horčičáková 20268.2750:30:03.950:15:48.43Diplom
104.K_Z1Eva Bystrzycká Šneci v běhu200836.2470:30:20.180:16:04.66Diplom
105.K_Z2Štěpánka Štreitová 207615.2680:33:48.610:19:33.09Diplom
106.K_MJZBára Pětvalská 20934.2790:36:33.820:22:18.3Diplom
107.K_Z1Daniela Černeková 201137.2460:36:34.990:22:19.47Diplom
108.K_RTMarko Jovanović 22567.2760:42:10.120:27:54.6Diplom
109.K_RTMarie Jovanović 22578.2750:42:11.080:27:55.56Diplom

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři