• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

Výsledky 2022

Série

2022, Brno
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKBody za závodRealtimeČasZtráta
1.D5_DM14Jan Slavík AC Moravská Slávia Brno31791.3000:02:04.5Diplom
1.D1_DM6Martin Melichar 31351.3000:01:09.84Diplom
1.K_M1Jakub Šimek Morek.cz13421.3000:13:00.01Diplom
1.D3_DZ10Markéta Hanáková Orel Vyškov31071.3000:02:32.11Diplom
1.D2_DM8Eduard Fridrich Fiďáci31021.3000:00:57.03Diplom
1.D_M12Matěj Hřebačka AK Hodonín2241.3000:25:10.74Diplom
1.D4_DM12Michal Mazáč Ammazying team31321.3000:02:16.76Diplom
2.D3_DM10Daniel Sobotka Spartak Třebíč 31571.3000:02:33.820:00:01.71Diplom
2.D1_DZ6Johana Grec Orel Vyškov31061.3000:01:13.060:00:03.22Diplom
2.D4_DM12David Fujcik VSK Univerzita Brno31742.2900:02:21.740:00:04.98Diplom
2.D2_DM8Daniel Zdrubecký 31662.2900:00:59.140:00:02.11Diplom
2.D_M12Ondřej Studnička TJ Šumperk3592.2900:25:44.410:00:33.67Diplom
2.D5_DM14David Doležel Černá Hora31902.2900:02:33.80:00:29.3Diplom
2.K_M1Erik Machů Tj Dukla Praha12952.2900:13:02.970:00:02.96Diplom
3.D3_DZ10Elen Mazalová 31752.2900:02:44.370:00:12.26Diplom
3.D_M30Dávid Žigo PROefekt team3531.3000:26:11.150:01:00.41Diplom
3.D5_DM14Lukáš Havlát 31703.2800:02:46.010:00:41.51Diplom
3.D1_DZ6Natálie Langová 31282.2900:01:14.160:00:04.32Diplom
3.D2_DM8Matěj Pauser Rodina Pauser31443.2800:00:59.730:00:02.7Diplom
3.K_MJPatrik Němec CK Příbram13861.3000:14:40.110:01:40.1Diplom
3.D4_DZ12Klára Čechalová SKP Nymburk30931.3000:02:25.630:00:08.87Diplom
4.D2_DZ8Lucie Ondráčková TATRAN Bohunice31711.3000:01:00.470:00:03.44Diplom
4.D4_DZ12Lucie Plašilová TJ Znojmo, z. s.31452.2900:02:27.850:00:11.09Diplom
4.K_M3David Hanke Night Run Team12481.3000:14:47.290:01:47.28Diplom
4.D_M12Filip Vabroušek AK Zlín3383.2800:26:47.40:01:36.66Diplom
4.D3_DZ10Kristýna Slavíková 31803.2800:02:45.090:00:12.98Diplom
4.D5_DM14Matěj Kohout 31784.2790:03:18.310:01:13.81Diplom
4.D1_DZ6Emilly Barusova 30903.2800:01:16.50:00:06.66Diplom
5.K_MJJan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek Místek 13482.2900:15:07.850:02:07.84Diplom
5.D3_DZ10Simona Samková ORLÍK - VYŠKOV31684.2790:02:46.240:00:14.13Diplom
5.D2_DM8Marek Pohorský Prostě běž!31484.2790:01:02.310:00:05.28Diplom
5.D1_DM6Jiří Polzer 31502.2900:01:19.80:00:09.96Diplom
5.D5_DM14Ondřej Teplý 31625.2780:03:24.540:01:20.04Diplom
5.D_M40Lukáš Soural VSK UNI Brno3661.3000:27:33.690:02:22.95Diplom
5.D4_DZ12Věra Vabroušková AK Zlín31643.2800:02:290:00:12.24Diplom
6.D4_DZ12Maja Tomanová OREL Vyškov31814.2790:02:33.350:00:16.59Diplom
6.D2_DM8Albert Vlach OPEN Cycling Academy31875.2780:01:02.820:00:05.79Diplom
6.D3_DZ10Eliška Burianová Runningzone 30915.2780:02:49.790:00:17.68Diplom
6.D5_DM14Jakub Mazáč Ammazying team31336.2770:03:41.420:01:36.92Diplom
6.D_M30Jakub Šimek Morek.cz3182.2900:27:40.460:02:29.72Diplom
6.D1_DM6Alex Klenovský Prostě běž31243.2800:01:23.310:00:13.47Diplom
6.K_M1Martin Pisar Team CykloTrener13213.2800:15:08.780:02:08.77Diplom
7.D2_DZ8Zuzana Kunzová 31832.2900:01:04.930:00:07.9Diplom
7.D_M30Vlastimil Lysák fKlidu Sport Team2623.2800:27:44.370:02:33.63Diplom
7.K_M2David Kubias bezecketreninkyonline12881.3000:15:09.710:02:09.7Diplom
7.D4_DM12Tomáš Melichar 31343.2800:02:40.750:00:23.99Diplom
7.D1_DM6Adam Polakovič 31494.2790:01:24.310:00:14.47Diplom
7.D3_DZ10Kateřina Ann Hannay 31086.2770:02:52.70:00:20.59Diplom
8.K_M2David Wawreczka TJ Jakl Karvina 13602.2900:15:11.550:02:11.54Diplom
8.D2_DM8Šimon Mundl 31776.2770:01:06.890:00:09.86Diplom
8.D1_DZ6Rozárie Horecká SK Speed Brno31124.2790:01:25.450:00:15.61Diplom
8.D3_DM10Jakub ŠTÉBL 31612.2900:02:52.750:00:20.64Diplom
8.D4_DM12Dominik Drábek 30964.2790:02:43.130:00:26.37Diplom
8.D_M40Jiří Chyba Nutrend Specialized2292.2900:28:23.220:03:12.48Diplom
9.D4_DM12Dominik Černý Orel Vyškov, Spartans Vyškov30955.2780:02:48.140:00:31.38Diplom
9.D2_DM8Richard Měřínský Měřáci31377.2760:01:08.220:00:11.19Diplom
9.K_M3Miroslav Bětík Bětíci12202.2900:15:19.760:02:19.75Diplom
9.D1_DZ6Natálie Němečková 31415.2780:01:31.410:00:21.57Diplom
9.D3_DZ10Isabela Mollová 31387.2760:02:53.130:00:21.02Diplom
9.D_M40Petr Vabroušek Titan Trilife Zlín3373.2800:29:46.790:04:36.05Diplom
10.D_M40Ondřej Čáp SK Dobruška1874.2790:30:12.40:05:01.66Diplom
10.D1_DM6Luke Karl Poskočil 31515.2780:01:32.260:00:22.42Diplom
10.D4_DZ12Denisa Topinková AC Moravská Slavia Brno31635.2780:02:49.670:00:32.91Diplom
10.D2_DZ8Victorie Mollová 31403.2800:01:08.690:00:11.66Diplom
10.D3_DZ10Andrea Čechalová SKP Nymburk30928.2750:02:56.60:00:24.49Diplom
10.K_M1Richard Bednář Night run team, CEPro team 12174.2790:15:22.860:02:22.85Diplom
11.D3_DZ10Emilly Holková Atletika Slavkov u Brna30539.2740:02:58.150:00:26.04Diplom
11.K_M2Marcel Hašpl NN202112523.2800:15:24.480:02:24.47Diplom
11.D2_DM8Radim Drábek 30978.2750:01:10.780:00:13.75Diplom
11.D1_DZ6Amálie Konečná 31896.2770:01:35.850:00:26.01Diplom
11.D4_DZ12Kateřina Schneiderová TRACK & FIELD BRNO31556.2770:02:52.730:00:35.97Diplom
11.D_M12Pavel Poduška 2904.2790:30:28.830:05:18.09Diplom
12.D_M30Jiří Bělohlávek Optimal Energy3714.2790:30:37.20:05:26.46Diplom
12.D1_DM6Tomáš Maloň Predator workout Brno31316.2770:01:37.650:00:27.81Diplom
12.D2_DZ8Berenika Horáčková 31114.2790:01:12.570:00:15.54Diplom
12.D3_DM10Daniel Kunz ATK Šlapanice31823.2800:03:03.910:00:31.8Diplom
12.K_MJLibor Vencl Eleven Mercedes Bleck ET13553.2800:15:27.180:02:27.17Diplom
12.D4_DM12Tomáš Kohout NN202131266.2770:02:55.130:00:38.37Diplom
13.D3_DM10Petr Žaloudek 31924.2790:03:09.870:00:37.76Diplom
13.D2_DM8Šimon Jandl 31159.2740:01:13.730:00:16.7Diplom
13.D1_DZ6Eliška Pohorská Prostě běž!31477.2760:01:38.510:00:28.67Diplom
13.K_Z1Markéta Kašná TJ Jäkl Karviná/BK Ludgeřovice12691.3000:15:34.890:02:34.88Diplom
13.D_M12Jan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek Místek 3295.2780:30:39.880:05:29.14Diplom
13.D4_DZ12Karolína Janko 31177.2760:03:07.590:00:50.83Diplom
14.D3_DZ10Klára Drochytková 309810.2730:03:13.30:00:41.19Diplom
14.D_M12Patrik Němec CK Příbram3626.2770:30:39.930:05:29.19Diplom
14.D1_DZ6Silvie Holáňová 31098.2750:01:38.570:00:28.73Diplom
14.K_Z1Vanda Nováková NN202113852.2900:15:40.550:02:40.54Diplom
14.D4_DM12Tomáš Měřínský Měřáci31367.2760:03:12.130:00:55.37Diplom
14.D2_DM8Miroslav Nevoránek 314210.2730:01:15.010:00:17.98Diplom
15.D2_DZ8Veronika Čeloudová 30945.2780:01:17.50:00:20.47Diplom
15.D3_DZ10Rebeca Mollová 313911.2720:03:13.60:00:41.49Diplom
15.D_M30Ludek Dolíhal 1965.2780:30:51.220:05:40.48Diplom
15.K_RTMichal Mazáč 14291.3000:15:42.130:02:42.12Diplom
15.D4_DZ12Elizabeth Kazda 31228.2750:03:12.830:00:56.07Diplom
15.D1_DZ6Ella Kaplová 31219.2740:01:41.960:00:32.12Diplom
16.D2_DZ8Liliana Fuchsová 31046.2770:01:220:00:24.97Diplom
16.D4_DZ12Julie Hudcová 31149.2740:03:14.850:00:58.09Diplom
16.D1_DZ6Adéla Singrová Luka nad Jihlavou315610.2730:01:44.310:00:34.47Diplom
16.D_M40Jiří Kolář Hammer OCR team2435.2780:31:06.250:05:55.51Diplom
16.K_M2Otto Císař 12294.2790:15:52.480:02:52.47Diplom
16.D3_DZ10Nela Janko 311612.2710:03:14.270:00:42.16Diplom
17.K_M1LUBOMÍR KONEČNÝ DHZ Moravský Svatý Ján12795.2780:16:04.240:03:04.23Diplom
17.D3_DZ10Emma Fridrichová Fiďáci310313.2700:03:15.010:00:42.9Diplom
17.D2_DZ8Ariana Klenovská Prostě běž31237.2760:01:22.590:00:25.56Diplom
17.D1_DZ6Janička Štěpánková 317611.2720:01:45.230:00:35.39Diplom
17.D4_DM12Václav Gábela Spartans Vyškov31058.2750:03:25.540:01:08.78Diplom
17.D_M30Vojtěch Ryšavý 3076.2770:31:06.540:05:55.8Diplom
18.D_M40David Kubias bezecketreninkyonline2546.2770:31:11.440:06:00.7Diplom
18.D1_DZ6Viktorie Škapová 316012.2710:01:48.460:00:38.62Diplom
18.D4_DM12Filip Rezek Spartans Vyškov31549.2740:03:41.580:01:24.82Diplom
18.D3_DZ10Natálie Prudilová Prudilci315314.2690:03:36.450:01:04.34Diplom
18.K_Z1Erika Musilová AC Moravská Slávia Brno13753.2800:16:07.80:03:07.79Diplom
19.D4_DM12Jakub Janča AKEZ Kopřivnice305210.2730:03:41.910:01:25.15Diplom
19.D_Z30Patrícia Puklová Runningzone.cz 3001.3000:31:16.420:06:05.68Diplom
19.D3_DM10Oliver Franko 31005.2780:03:39.010:01:06.9Diplom
19.K_M1Martin Singr SKP Nymburk13366.2770:16:16.140:03:16.13Diplom
19.D1_DM6Jonáš Fridrich Fiďáci31017.2760:01:52.890:00:43.05Diplom
20.D3_DZ10Adéla Jantošovičová NN2021311815.2680:03:46.390:01:14.28Diplom
20.D_M50David Hanke Night Run Team2091.3000:31:38.740:06:28Diplom
20.D1_DZ6Beáta Jantošovičová NN2021311913.2700:01:56.770:00:46.93Diplom
20.K_MJDaniel Kománek 12774.2790:16:28.450:03:28.44Diplom
20.D4_DZ12Jana Žaloudková 319110.2730:03:450:01:28.24Diplom
21.D_M30Lukáš Hoskovec SDH Zruč nad Sázavou2217.2760:31:41.890:06:31.15Diplom
21.K_Z2Jarmila Hastíková 12511.3000:16:31.080:03:31.07Diplom
21.D1_DZ6Anastázie Horecká 311314.2690:01:59.410:00:49.57Diplom
22.D_M50Helmut Mahringer run2gether2642.2900:31:48.380:06:37.64Diplom
22.D1_DM6Matyáš Kapl 31208.2750:02:00.550:00:50.71Diplom
22.K_M2Michal Němec Vepřová13105.2780:16:31.480:03:31.47Diplom
23.D1_DZ6Eliska Zigmundova 316715.2680:02:04.120:00:54.28Diplom
23.D_M40Marcel Hašpl NN20212157.2760:32:02.250:06:51.51Diplom
23.K_MJZJana Zdrubecká Night Run Team13641.3000:16:32.140:03:32.13Diplom
24.K_M1Jiří Hanousek Road racing Podorlicko12507.2760:16:56.440:03:56.43Diplom
24.D1_DM6Adam Prášek PulvisTeam31529.2740:02:07.360:00:57.52Diplom
24.D_M50Petr Bětík Bětíci1763.2800:32:03.820:06:53.08Diplom
25.K_Z2Eva Mareková Jogging klub Dubnica nad Váhom13002.2900:16:58.560:03:58.55Diplom
25.D1_DM6Maxim Škadra 315910.2730:02:13.680:01:03.84Diplom
25.D_M30Radek Priputen 3648.2750:32:04.740:06:54Diplom
26.D1_DM6Max Dolníček 318411.2720:02:23.680:01:13.84Diplom
26.D_Z40Hana Urbánková Alfery AC Moravská Slavia Brno3361.3000:32:06.030:06:55.29Diplom
26.K_RTMartina Mazáčová NN Night Run Team14282.2900:17:02.160:04:02.15Diplom
27.D1_DM6Martin Vlach 318812.2710:02:25.830:01:15.99Diplom
27.K_M1Pavel Burget 12258.2750:17:08.370:04:08.36Diplom
27.D_M40David Wawreczka TJ Jakl Karvina 3478.2750:32:12.250:07:01.51Diplom
28.K_M1Petr Přidal Němčice nad Hanou13279.2740:17:09.580:04:09.57Diplom
28.D_M30Marek Lettava 3689.2740:32:14.680:07:03.94Diplom
28.D1_DZ6Agáta Hondlová OTB Štoky311016.2670:02:28.920:01:19.08Diplom
29.K_MJSander Vogel 13575.2780:17:11.170:04:11.16Diplom
29.D_Z30Lada Valášková 3732.2900:32:17.190:07:06.45Diplom
29.D1_DM6Martin Škadra 315813.2700:02:31.470:01:21.63Diplom
30.K_M3Vratislav Zdrubecký Night Run Team13653.2800:17:13.80:04:13.79Diplom
30.D1_DZ6Dorota Marešová 317217.2660:02:31.710:01:21.87Diplom
30.D_M30Thomas Bekaert 17210.2730:32:38.90:07:28.16Diplom
31.K_M1Jiří Slouka 133710.2730:17:15.730:04:15.72Diplom
31.D1_DZ6Johana Marešová 317318.2650:02:31.730:01:21.89Diplom
31.D_Z40Katharina Leuthner run2gether2582.2900:32:45.010:07:34.27Diplom
32.D1_DM6Šimon Svoboda 319314.2690:03:15.750:02:05.91Diplom
32.K_M2Tomáš Vojtíšek AC Moravská Slavia Brno13586.2770:17:18.040:04:18.03Diplom
32.D_M30Martin Krause Rabbits Znojmo25011.2720:33:02.180:07:51.44Diplom
33.K_Z2Zuzana Měřínská 13033.2800:17:20.910:04:20.9Diplom
33.D1_DZ6Emílie Kubínková 312719.2640:03:16.470:02:06.63Diplom
33.D_M30Francesco Niro Soraia & G37812.2710:33:04.150:07:53.41Diplom
34.D1_DZ6Emmy Kopecká 318620.2630:03:31.160:02:21.32Diplom
34.K_MJZMichaela Němcová 13092.2900:17:24.880:04:24.87Diplom
34.D_M30Tomáš Vrzal Rozběháme Břeclav34413.2700:33:21.430:08:10.69Diplom
35.K_Z2Danka Truksová 13504.2790:17:26.870:04:26.86Diplom
35.D1_DZ6Daniela Žolceová 318521.2620:03:31.770:02:21.93Diplom
35.D_Z30Veronika Vávrová PROefekt team3413.2800:33:25.920:08:15.18Diplom
36.D_M12Vlastimil Pospíšil 2937.2760:33:27.030:08:16.29Diplom
36.D1_DZ6Evička Dvorská 309922.2610:04:23.020:03:13.18Diplom
36.K_MJJuraj Marek 12986.2770:17:29.580:04:29.57Diplom
37.D_M40Ondřej Krupica STG VYškov3589.2740:33:31.960:08:21.22Diplom
37.D1_DM6Matěj Klimeš 312515.2680:05:280:04:18.16Diplom
37.K_Z2Lada Szabó 13415.2780:17:29.870:04:29.86Diplom
38.K_M1Alois Sečkár TJ Sokol Praha-Krč133211.2720:17:40.60:04:40.59Diplom
38.D_Z40Jarmila Hastíková 2143.2800:33:36.360:08:25.62Diplom
39.D_M30Martin Daneš Rozběháme Břeclav19214.2690:33:53.370:08:42.63Diplom
39.K_MJZCarla Reištetterová 13813.2800:17:41.540:04:41.53Diplom
40.D_M12Martin Bauer 1718.2750:34:03.440:08:52.7Diplom
40.K_RTLukáš Partyka 14373.2800:18:07.630:05:07.62Diplom
41.D_M30Jaroslav Zlámala SKP ZLÍN35115.2680:34:05.120:08:54.38Diplom
41.K_RTFrantišek Partyka 14354.2790:18:08.510:05:08.5Diplom
42.D_Z30Jaroslava Ježková Predator Workout Brno2344.2790:34:17.660:09:06.92Diplom
42.K_RTFrantišek Partyka Party Family14345.2780:18:15.520:05:15.51Diplom
43.D_M40Michal Němec Vepřová28010.2730:34:32.30:09:21.56Diplom
43.K_Z1Žaneta Neduchalová 13874.2790:18:20.850:05:20.84Diplom
44.K_MJZNatálie Housková Gladiators12584.2790:18:26.230:05:26.22Diplom
44.D_M40Martin Šplíchal Running zone Brno32311.2720:34:57.30:09:46.56Diplom
45.D_M50Vratislav Zdrubecký Night Run Team3494.2790:34:57.550:09:46.81Diplom
45.K_M2Marek Hiersch 12537.2760:18:29.480:05:29.47Diplom
46.K_RTOndrej Stolek 14416.2770:18:37.770:05:37.76Diplom
46.D_M12Martin Němčák 2799.2740:34:58.110:09:47.37Diplom
47.D_Z40Monika Rusínová SK Žebětín3064.2790:35:01.550:09:50.81Diplom
47.K_Z1Aneta Vondrášková 13595.2780:18:43.930:05:43.92Diplom
48.D_M30Vojtěch Marek NN202126716.2670:35:04.160:09:53.42Diplom
48.K_M1Petr Hlucháň Šatov125512.2710:18:44.580:05:44.57Diplom
49.K_M1Miroslav Pauser Rodina Pauser131713.2700:18:49.080:05:49.07Diplom
49.D_M30Pavel Prudil Prudilci29617.2660:35:05.590:09:54.85Diplom
50.D_M12Štěpán Bezděk 17710.2730:35:06.210:09:55.47Diplom
50.K_M1Honza Zámečník 136214.2690:18:57.990:05:57.98Diplom
51.K_M2Milan Polakovič 13248.2750:18:59.170:05:59.16Diplom
51.D_M50Zbyněk Haviger SDH Pernštejn2165.2780:35:09.280:09:58.54Diplom
52.K_M2Roman Čeloud 12319.2740:19:01.260:06:01.25Diplom
52.D_M40Michal Greguš STG Vyškov20612.2710:35:11.540:10:00.8Diplom
53.D_M40Oldřich Hrazdíra Running zone Brno22213.2700:35:18.780:10:08.04Diplom
53.K_M1Petr Liška 129315.2680:19:02.830:06:02.82Diplom
54.K_M1Vojtech Hondl OTB Štoky125616.2670:19:04.920:06:04.91Diplom
54.D_M30David Kvapil 25618.2650:35:34.460:10:23.72Diplom
55.D_Z40Martina Mazáčová NN Night Run Team2725.2780:35:41.160:10:30.42Diplom
55.K_M2Radek Schneider TRACK & FIELD BRNO133510.2730:19:08.80:06:08.79Diplom
56.K_M1Libor Králíček 128417.2660:19:10.190:06:10.18Diplom
56.D_M40Tomáš Moučka STG Vyškov27514.2690:35:54.820:10:44.08Diplom
57.D_M40Dalibor Uhlir 33515.2680:36:08.210:10:57.47Diplom
57.K_Z1Adéla Cekulová Night Run Team12286.2770:19:18.810:06:18.8Diplom
58.D_Z40Jana Bušová 1816.2770:36:14.670:11:03.93Diplom
58.K_M1Petr Čermák NN2021123218.2650:19:23.320:06:23.31Diplom
59.K_Z2Marcela Najmanová Sokol Hradec Králové13086.2770:19:25.820:06:25.81Diplom
59.D_M30Jiří Hanousek Road racing Podorlicko21119.2640:36:17.430:11:06.69Diplom
60.K_MJJan Kománek 12767.2760:19:41.570:06:41.56Diplom
60.D_M30Jan Kret Sonic25220.2630:36:17.660:11:06.92Diplom
61.K_Z1Silvie Chlupová NN202112627.2760:19:45.870:06:45.86Diplom
61.D_M12David Studnička 35511.2720:36:35.390:11:24.65Diplom
62.D_M30Martin Juráň 4CAVAS37921.2620:36:37.850:11:27.11Diplom
62.K_MJZStela Tomanová Orel Vyškov13885.2780:19:48.080:06:48.07Diplom
63.K_Z1Jana Solčianska 13398.2750:19:50.240:06:50.23Diplom
63.D_M30Jiří Slouka 31222.2610:36:40.20:11:29.46Diplom
64.D_Z40Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno3327.2760:36:40.890:11:30.15Diplom
64.K_M2Marek Havlát 136911.2720:19:52.240:06:52.23Diplom
65.K_MJAdam Slovák 13388.2750:19:56.230:06:56.22Diplom
65.D_M40Jan Kaprál Soběslav37416.2670:36:42.870:11:32.13Diplom
66.K_Z3Miroslava Dufková 4 MAXI FITNES13821.3000:19:58.30:06:58.29Diplom
66.D_Z12Denisa Razáková Barbarian Extreme Team3651.3000:36:44.320:11:33.58Diplom
67.K_M2Pavel Žůrek 136712.2710:19:59.850:06:59.84Diplom
67.D_M40Bernard Chmelíček 22817.2660:36:52.140:11:41.4Diplom
68.D_M30Martin Gavora 20423.2600:37:00.790:11:50.05Diplom
68.K_Z2Gabriela Gregušová 12447.2760:20:01.250:07:01.24Diplom
69.D_M40Hiroki Fujii Nitto Denko Czech s.r.o.20118.2650:37:06.360:11:55.62Diplom
69.K_M1Petr Dolníček 137019.2640:20:03.630:07:03.62Diplom
70.K_M1Pavel Mikes 130520.2630:20:08.850:07:08.84Diplom
70.D_Z30Aniek Timmermans Autocamp na Kopci3315.2780:37:11.330:12:00.59Diplom
71.K_M3Karel Hadrava Jihlava12464.2790:20:14.820:07:14.81Diplom
71.D_Z40Zuzana Měřínská 2738.2750:37:12.860:12:02.12Diplom
72.D_M30Pavel Hanáček 20824.2590:37:29.620:12:18.88Diplom
72.K_Z1Jana Novotna Běžecký klub České spořitelny 13149.2740:20:19.30:07:19.29Diplom
73.K_Z2Lenka Tronečková 13498.2750:20:21.230:07:21.22Diplom
73.D_M30vladimir vinarsky 34325.2580:37:31.690:12:20.95Diplom
74.D_Z30Martina Zimmermannová 3506.2770:37:45.930:12:35.19Diplom
74.K_M1Ondřej Konopáč 128021.2620:20:23.880:07:23.87Diplom
75.D_M50Pavel Krejzlík CYKLO TEAM Kyjov3676.2770:37:49.360:12:38.62Diplom
75.K_M1Vit Bedřich 121922.2610:20:34.720:07:34.71Diplom
76.K_MJZZuzana Mareková 12996.2770:20:36.830:07:36.82Diplom
76.D_Z12Michaela Němcová 2782.2900:37:53.450:12:42.71Diplom
77.K_M2Tomas Marek 129713.2700:20:37.080:07:37.07Diplom
77.D_M30Petr Němeček 28226.2570:37:54.190:12:43.45Diplom
78.K_Z3Marika Hanke Night Run Team12492.2900:20:47.990:07:47.98Diplom
78.D_M30Zbyněk Vysoudil 34527.2560:37:55.20:12:44.46Diplom
79.K_MJJakub Vencl 13569.2740:20:50.360:07:50.35Diplom
79.D_M50Karel Zapletal 1457.2760:37:57.590:12:46.85Diplom
80.D_M50František Juránek 2358.2750:38:00.020:12:49.28Diplom
80.K_M2Vlastimil Metelka Medvědi130414.2690:20:53.340:07:53.33Diplom
81.K_M2Libor Vencl 135415.2680:20:56.340:07:56.33Diplom
81.D_M50Marek Jelinek 2339.2740:38:00.890:12:50.15Diplom
82.K_Z3Iva Hubocká Jihlava12593.2800:20:59.10:07:59.09Diplom
82.D_M40Zdeněk Vaníček 33919.2640:38:02.860:12:52.12Diplom
83.D_M40Viktor Cihlář SKRIPKOV RUN18420.2630:38:11.120:13:00.38Diplom
83.K_Z2Alena Šmerdová 13449.2740:20:59.510:07:59.5Diplom
84.K_MJZVeronika Rusínová 13307.2760:21:04.40:08:04.39Diplom
84.D_M40Jan Hanuš 21221.2620:38:16.80:13:06.06Diplom
85.K_Z2Kateřina Doležalová Černá Hora137310.2730:21:06.430:08:06.42Diplom
85.D_M40Roman Šmerda 32022.2610:38:17.880:13:07.14Diplom
86.D_M30Lucie Reichlová 30228.2550:38:18.330:13:07.59Diplom
86.K_Z2Jana Sedláčková 133311.2720:21:12.660:08:12.65Diplom
87.K_M3Petr Kučírek 12915.2780:21:16.130:08:16.12Diplom
87.D_M30Radek Daněk 19129.2540:38:29.010:13:18.27Diplom
88.K_Z2Petra Burešová 4 MAXI FITNES138312.2710:21:18.380:08:18.37Diplom
88.D_M40Patrik Slovák 31423.2600:38:34.380:13:23.64Diplom
89.K_RTAdam Matuška 14277.2760:21:25.690:08:25.68Diplom
89.D_M30Daniel Prachař Dark Side Workout 29430.2530:38:44.480:13:33.74Diplom
90.D_M12Martin Šperka 32212.2710:38:49.210:13:38.47Diplom
90.K_RTPetra Matušková 14268.2750:21:26.070:08:26.06Diplom
91.K_Z1Silvie Placherova Mamcavbehu132210.2730:21:27.610:08:27.6Diplom
91.D_Z40Iva Šťastná AK Tišnov3259.2740:38:55.410:13:44.67Diplom
92.K_Z1Lucie Reichlová Dosňáci137911.2720:21:32.90:08:32.89Diplom
92.D_M12Ondřej Linka 26113.2700:39:02.950:13:52.21Diplom
93.K_Z2Jana Gálová 124313.2700:21:33.170:08:33.16Diplom
93.D_Z30Kristýna Dlouhá 1947.2760:39:06.110:13:55.37Diplom
94.K_Z1Radka Mikešová 130612.2710:21:34.680:08:34.67Diplom
94.D_M50Petr Mareš 26810.2730:39:15.240:14:04.5Diplom
95.K_M1Stanislav Konečný 137223.2600:21:42.830:08:42.82Diplom
95.D_M30Lukáš Pernica 28731.2520:39:27.780:14:17.04Diplom
96.D_Z40Zuzana Huťová WhipetCalisia22610.2730:39:36.610:14:25.87Diplom
96.K_M1Milan Krch 128624.2590:22:03.610:09:03.6Diplom
97.K_Z3Dana Zdražilová 13634.2790:22:22.050:09:22.04Diplom
97.D_Z40Jana Kučerová 25511.2720:39:41.290:14:30.55Diplom
98.D_M40Martin Sedlář 30824.2590:39:49.430:14:38.69Diplom
98.K_Z2Markéta Kománková 127814.2690:22:23.350:09:23.34Diplom
99.K_M2Radek Fila PSK Znojmo124016.2670:22:23.410:09:23.4Diplom
99.D_M40Tomáš Uherek 33425.2580:39:59.950:14:49.21Diplom
100.D_Z40Petra Pichlerová 28812.2710:40:01.820:14:51.08Diplom
100.K_M2Viktor Kopco innogy128117.2660:22:47.710:09:47.7Diplom
101.K_M1Štěpán Pernický 131825.2580:22:53.620:09:53.61Diplom
101.D_Z40Jarka Dubová 19713.2700:40:05.820:14:55.08Diplom
102.K_Z1Kristýna Kilianová Farebná zvieratka127013.2700:22:55.740:09:55.73Diplom
102.D_Z30Nikola Šnýdrová 3218.2750:40:17.590:15:06.85Diplom
103.D_Z40Linda Luisa Radecká SKP ZLÍN30114.2690:40:19.920:15:09.18Diplom
103.K_MJZPetra Krobotová Night Run Team12878.2750:22:58.780:09:58.77Diplom
104.K_Z2Lucie Coufalová 123015.2680:22:59.270:09:59.26Diplom
104.D_Z30Klára Blažková 1799.2740:40:20.170:15:09.43Diplom
105.D_Z30Marie Šprtelová 32410.2730:40:20.60:15:09.86Diplom
105.K_RTLucie Partyková Party Family14369.2740:23:12.530:10:12.52Diplom
106.D_M40Michal Moka KRB Chrudim27426.2570:40:28.50:15:17.76Diplom
106.K_MJZAnežka Řičánková 13719.2740:23:29.470:10:29.46Diplom
107.D_M30Tomáš Halfar 20732.2510:40:32.680:15:21.94Diplom
107.K_M1Ondřej Blaho 122126.2570:23:39.190:10:39.18Diplom
108.D_Z40Barbora Plotová 35715.2680:40:36.670:15:25.93Diplom
108.K_M2Zdeněk Rosecký 132918.2650:23:47.330:10:47.32Diplom
109.D_M30Marek Bešta OZZY Brno17533.2500:41:05.270:15:54.53Diplom
109.K_Z1Andrea Dvorská 123914.2690:23:50.740:10:50.73Diplom
110.D_M40Tomáš Teplý 33027.2560:41:08.230:15:57.49Diplom
110.K_M1Brian Pašek 131627.2560:23:51.860:10:51.85Diplom
111.D_Z40Jaromíra Nováková Rozběháme Břeclav28416.2670:41:12.970:16:02.23Diplom
111.K_Z1Svatava Fójciková 124215.2680:23:52.270:10:52.26Diplom
112.D_Z50Jitka Bachurková running zone Brno1701.3000:41:15.730:16:04.99Diplom
112.K_Z2Jarmila Nováčková 131116.2670:23:53.670:10:53.66Diplom
113.D_M40Martin Konrád Rozběháme Břeclav31728.2550:41:35.030:16:24.29Diplom
113.K_MJZAnna Šťastná 134710.2730:24:07.020:11:07.01Diplom
114.K_Z1Iveta Čížková 123516.2670:24:12.220:11:12.21Diplom
114.D_M30Jan Linhart HoraLOVE26034.2490:41:45.780:16:35.04Diplom
115.K_M2Pavel Stara 134019.2640:24:16.560:11:16.55Diplom
115.D_Z30Jana Novotna Běžecký klub České spořitelny 28511.2720:41:45.930:16:35.19Diplom
116.D_M40lubomir necas šneci v běhu27729.2540:41:50.030:16:39.29Diplom
116.K_Z2Haná Poskočilová 22132517.2660:24:16.640:11:16.63Diplom
117.K_MJZKateřina Ann Hanny 137411.2720:24:18.620:11:18.61Diplom
117.D_M30Josef Dostál 36135.2480:41:50.480:16:39.74Diplom
118.D_Z50Ivona Hégrová Valím Valím Hostěrádky2172.2900:41:56.230:16:45.49Diplom
118.K_Z1Michaela Červinková 123317.2660:24:19.850:11:19.84Diplom
119.K_M3Jaroslav Bachurek 12166.2770:24:20.830:11:20.82Diplom
119.D_M30Pavel Cihlář Běžecký klub Skřipov18336.2470:42:05.440:16:54.7Diplom
120.K_Z1Miroslava Kosečková 128218.2650:24:21.450:11:21.44Diplom
120.D_M30Karel Kratochvil Kriplyx 24937.2460:42:12.890:17:02.15Diplom
121.D_M40Vlastimil Skácel 31030.2530:42:18.270:17:07.53Diplom
121.K_Z3Eva Červinková 12345.2780:24:21.870:11:21.86Diplom
122.D_M40Radovan Klimas SVRŠ23931.2520:42:19.850:17:09.11Diplom
122.K_Z2Michaela Martinková 130218.2650:24:22.830:11:22.82Diplom
123.K_M3Petr Bednář 12187.2760:24:31.520:11:31.51Diplom
123.D_M30Radoslav Furda Rajhradice20238.2450:42:23.940:17:13.2Diplom
124.D_M40Tomáš Přecechtěl Rajhradice29832.2510:42:35.760:17:25.02Diplom
124.K_M1Jaroslav Klouda 127428.2550:24:31.710:11:31.7Diplom
125.K_Z2Veronika Urbanova 135119.2640:24:37.260:11:37.25Diplom
125.D_Z40Miroslava Tučková Rozběháme Břeclav33317.2660:42:45.60:17:34.86Diplom
126.K_Z2Kateřina Šimůnková 137620.2630:24:37.540:11:37.53Diplom
126.D_M30Jan Martuška STG Břeclav27039.2440:42:47.70:17:36.96Diplom
127.K_Z1Markéta Lipovská #GLADIATORRACETEAM129219.2640:24:38.030:11:38.02Diplom
127.D_Z50Jana Klimešová 2413.2800:42:50.660:17:39.92Diplom
128.K_Z2Veronika Klenovská Prostě běž127121.2620:24:57.960:11:57.95Diplom
128.D_Z30Dana Pokorná Flying Runners 29212.2710:42:54.510:17:43.77Diplom
129.D_Z50Silvana Žárská 3524.2790:42:55.280:17:44.54Diplom
129.K_RTDaniela Stolková 144010.2730:25:08.760:12:08.75Diplom
130.D_Z40Jana Wachtlová NapaBaby34618.2650:42:55.940:17:45.2Diplom
130.K_M2Pavel Kubínek 128920.2630:25:08.840:12:08.83Diplom
131.K_RTLukáš Charvát 142411.2720:25:09.720:12:09.71Diplom
131.D_Z30Monika Pichova HoraLOVE28913.2700:42:56.360:17:45.62Diplom
132.D_Z50Martina Malcová 2665.2780:43:00.90:17:50.16Diplom
132.K_RTJan Slavík 142512.2710:25:10.030:12:10.02Diplom
133.K_Z2Andrea Hlásenská 125422.2610:25:12.250:12:12.24Diplom
133.D_Z40Veronika Ubrová BODY CARE BRNO37219.2640:43:03.890:17:53.15Diplom
134.K_Z2Petra Breineková Prostě běž!122323.2600:25:18.230:12:18.22Diplom
134.D_Z12Klára Jánová 2313.2800:43:13.240:18:02.5Diplom
135.D_Z30Petra Jančová Night Run team38014.2690:43:23.540:18:12.8Diplom
135.K_M1David Kučírek 129029.2540:25:27.050:12:27.04Diplom
136.D_Z30Da Silva Teixeirta Fernandes Soraia Margarida Soraia & CO37715.2680:43:26.640:18:15.9Diplom
136.K_Z1Alena Žitníková 139020.2630:25:27.130:12:27.12Diplom
137.K_Z2Vlasta Blaťáková 122224.2590:25:27.210:12:27.2Diplom
137.D_Z40Alena Skácelová 31120.2630:43:36.080:18:25.34Diplom
138.K_Z2Jana Janíková 126325.2580:25:28.660:12:28.65Diplom
138.D_M50Josef Glos FC Severka Brno20511.2720:43:38.850:18:28.11Diplom
139.D_M40Martin Benada Benada team Břeclav17333.2500:43:41.140:18:30.4Diplom
139.K_Z3Bohunka Kotenova SSC Otrokovice12836.2770:25:33.930:12:33.92Diplom
140.D_Z30Adéla Cekulová Night Run Team18216.2670:43:43.220:18:32.48Diplom
140.K_Z1Radka Hájíčková 124721.2620:25:43.950:12:43.94Diplom
141.K_RTDiana-Ingrid Poskočil 143813.2700:25:44.680:12:44.67Diplom
141.D_Z50Marika Hanke Night Run Team2106.2770:43:47.730:18:36.99Diplom
142.D_M50Martin Bábek Šneci v běhu16912.2710:43:55.570:18:44.83Diplom
142.K_RTThea Claire Poskočilová 143914.2690:25:44.810:12:44.8Diplom
143.K_Z2Markéta Grešková Klub ČS124526.2570:25:51.130:12:51.12Diplom
143.D_M40Milan Sigmund Rozběháme Břeclav30934.2490:43:58.960:18:48.22Diplom
144.K_Z1Eva Klimešová 127222.2610:25:52.720:12:52.71Diplom
144.D_Z30Magdalena Prudilová Prudilci29717.2660:44:08.320:18:57.58Diplom
145.K_Z2Eva Šmídová 134527.2560:25:54.930:12:54.92Diplom
145.D_Z40Barbora Justova 23621.2620:44:08.880:18:58.14Diplom
146.K_Z1Kristýna Šmídová 134623.2600:25:57.690:12:57.68Diplom
146.D_Z40Katerina Klimasova SVRŠ24022.2610:44:20.540:19:09.8Diplom
147.K_M1Lukáš Hoskovec SDH Zruč nad Sázavou125730.2530:25:57.720:12:57.71Diplom
147.D_Z30Petra Macková 26318.2650:44:21.480:19:10.74Diplom
148.D_Z40Petra Benadová Benada team Břeclav17423.2600:44:22.040:19:11.3Diplom
148.K_Z1Martina Doleželová 123824.2590:26:40.820:13:40.81Diplom
149.D_Z40Petra Matušková 27124.2590:44:40.580:19:29.84Diplom
149.K_M1Jan Pospíšil Farebná zvieratka132631.2520:26:44.80:13:44.79Diplom
150.D_Z30Sophie Ra?ssa-Maria Renn 30319.2640:44:42.320:19:31.58Diplom
150.K_Z1Andrea Plánková 132325.2580:26:52.670:13:52.66Diplom
151.K_MJZVeronika Kocichová 127512.2710:27:01.360:14:01.35Diplom
151.D_Z30Petra Jantošovičová NN202123220.2630:44:42.750:19:32.01Diplom
152.K_Z1Zuzana Mrhačová 130726.2570:27:12.170:14:12.16Diplom
152.D_M30Tim Slíž 37040.2430:44:46.150:19:35.41Diplom
153.K_Z1Lucie Ošlejšková 138027.2560:27:13.590:14:13.58Diplom
153.D_M30Jiří Káňa 2 Be Winner36941.2420:44:46.370:19:35.63Diplom
154.K_Z2Jana Růžičková My team133128.2550:27:30.140:14:30.13Diplom
154.D_Z12Josefine Feiles 3764.2790:45:03.320:19:52.58Diplom
155.D_Z30Kristýna Rezková Spartans Vyškov30421.2620:45:10.960:20:00.22Diplom
155.K_Z2Nikola Nováková PulvisTeam131229.2540:27:39.040:14:39.03Diplom
156.K_M1Josef Dostál 138432.2510:27:43.730:14:43.72Diplom
156.D_M50Miloslav Křešťák Rozběháme Břeclav25313.2700:45:18.160:20:07.42Diplom
157.K_M1Michael Žolcer 138933.2500:27:54.010:14:54Diplom
157.D_M40Zuzana Gábelová 20335.2480:45:19.980:20:09.24Diplom
158.K_Z1Lucie Klimešová 127328.2550:27:54.580:14:54.57Diplom
158.D_M40Miroslav Kratochvíl STG Moravský Krumlov24836.2470:45:22.510:20:11.77Diplom
159.K_Z2Katka Sedlářová 133430.2530:28:13.380:15:13.37Diplom
159.D_M40Jan Hubený 35437.2460:45:28.60:20:17.86Diplom
160.D_Z40Zuzana Sochorová Prostě běž!31525.2580:45:36.320:20:25.58Diplom
160.K_MJViktor Přibyl 137810.2730:28:14.150:15:14.14Diplom
161.K_M1Lukáš Pribyl 137734.2490:28:14.730:15:14.72Diplom
161.D_Z40Zuzana Janko 23026.2570:45:40.350:20:29.61Diplom
162.K_M1Matteo Dal Ben 123635.2480:28:22.870:15:22.86Diplom
162.D_Z30Lucie Kovářová 24722.2610:45:49.560:20:38.82Diplom
163.K_Z1Fatema Aseeri 121529.2540:28:230:15:22.99Diplom
163.D_Z50Božena Koutná RUN magazine team 2467.2760:45:52.190:20:41.45Diplom
164.K_M3Stanislav Kapl 12688.2750:28:24.590:15:24.58Diplom
164.D_Z50Jana Kalová JaK.*o Brno2378.2750:46:04.930:20:54.19Diplom
165.D_M30Pavel Somogyi Ahoj, babi!31642.2410:46:09.170:20:58.43Diplom
165.K_Z1Monika Chlupová 126130.2530:28:25.660:15:25.65Diplom
166.K_Z2Petra Novotná NN2021131331.2520:28:44.280:15:44.27Diplom
166.D_Z30Kateřina Hortová 22023.2600:46:15.270:21:04.53Diplom
167.D_M30Ondřej Levek 25943.2400:46:16.770:21:06.03Diplom
167.K_Z3Iva Butorová NN202112277.2760:28:56.620:15:56.61Diplom
168.K_Z1Tereza Kalavska 126631.2520:29:11.070:16:11.06Diplom
168.D_M40Lukas Franta 20038.2450:46:18.120:21:07.38Diplom
169.D_Z30Marie Létalová KVH Břeclav25724.2590:46:32.340:21:21.6Diplom
169.K_M1Jan Chadima 126036.2470:29:51.10:16:51.09Diplom
170.D_M50Miloš Vašík Mizuno team34014.2690:46:32.340:21:21.6Diplom
170.K_M1Pavel Malík 129637.2460:29:51.470:16:51.46Diplom
171.K_Z1Marie Marková 130132.2510:30:08.970:17:08.96Diplom
171.D_Z40Lenka Císařová 18627.2560:46:41.910:21:31.17Diplom
172.K_M1Tomáš Kramosil Nevidím a běhám128538.2450:30:22.220:17:22.21Diplom
172.D_M40Otto Císař 18539.2440:46:43.720:21:32.98Diplom
173.D_Z40Kateřina Vejrostová 34228.2550:46:46.150:21:35.41Diplom
173.K_RTEvelinka . 143115.2680:30:28.950:17:28.94Diplom
174.K_RTEva Mynaříková 143016.2670:30:29.20:17:29.19Diplom
174.D_Z30Petra Pučálková NN202129925.2580:46:46.480:21:35.74Diplom
175.D_M30Pavel Sečkář The Losers Initiative35644.2390:46:52.420:21:41.68Diplom
175.K_Z1Kateřina Padyšáková 131533.2500:30:30.450:17:30.44Diplom
176.D_Z30Petra Nevoránková 28326.2570:47:32.270:22:21.53Diplom
176.K_MJZJana Vašíková Mizuno team135213.2700:31:46.240:18:46.23Diplom
177.K_Z2Šárka Vašíková Mizuno team135332.2510:31:46.530:18:46.52Diplom
177.D_M40Viktor Kopco innogy24540.2430:47:45.640:22:34.9Diplom
178.K_RTJan Soukup 142317.2660:32:04.930:19:04.92Diplom
178.D_Z30Romana Konradova Rozběháme Břeclav24427.2560:48:07.050:22:56.31Diplom
179.K_RTMagda Hannay 142218.2650:32:06.130:19:06.12Diplom
179.D_Z30Vendula Marková NN202126928.2550:48:13.660:23:02.92Diplom
180.D_Z30Kateřina Blatná 17829.2540:48:19.090:23:08.35Diplom
180.K_M2Tomáš Klenovský Bubáci23821.2620:33:05.80:20:05.79Diplom
181.D_Z40Ivana Procházková 29529.2540:48:22.010:23:11.27Diplom
181.K_Z3Mária Lochmanová Babi v běhu12948.2750:36:28.860:23:28.85Diplom
182.K_Z2Lenka Butorová NN2021122633.2500:37:10.40:24:10.39Diplom
182.D_Z30Anna Chaloupka 22730.2530:48:35.760:23:25.02Diplom
183.K_M1Jakub Brychta Nevidím a běhám122439.2440:37:35.610:24:35.6Diplom
183.D_M40Martin Hloh Hodor21841.2420:48:54.040:23:43.3Diplom
184.D_M40Roman Štefek Hodor32642.2410:48:54.260:23:43.52Diplom
185.D_Z30Lenka Dobešová 19531.2520:48:55.440:23:44.7Diplom
186.D_M30Lubomír Štefl Prostě běž32745.2380:49:15.370:24:04.63Diplom
187.D_M30Rajn Hazra 37546.2370:50:19.590:25:08.85Diplom
188.D_Z30Monika Škrdlová 31932.2510:50:30.340:25:19.6Diplom
189.D_M40Petr Formánek 19943.2400:50:33.10:25:22.36Diplom
190.D_Z30Lída Hrušáková 22333.2500:50:33.190:25:22.45Diplom
191.D_Z40Šárka Slouková 31330.2530:50:33.40:25:22.66Diplom
192.D_Z30Adéla Damková 19034.2490:51:04.910:25:54.17Diplom
193.D_Z30Gabriela Dunajská ELJAMRUN19835.2480:51:05.190:25:54.45Diplom
194.D_M30Radomír Holeček 21947.2360:51:38.450:26:27.71Diplom
195.D_M40Kamil Růžička 36344.2390:51:46.20:26:35.46Diplom
196.D_Z12Petra Krobotová 3605.2780:53:31.690:28:20.95Diplom
197.D_Z30Karolina Weidner 34836.2470:53:53.320:28:42.58Diplom
198.D_Z40Mirka Krbůšková 25131.2520:53:54.020:28:43.28Diplom
199.D_M40Vladimír Němec 28145.2380:55:35.230:30:24.49Diplom
200.D_M40Tomáš Hubáček Run magazine team22546.2370:55:58.320:30:47.58Diplom
201.D_Z40Eva Mülerová 27632.2510:57:17.540:32:06.8Diplom
Kudy z nudy

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři