• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

Výsledky 2022

Série

2022, Ostrava
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKBody za závodRealtimeČasZtráta
1.D_M30Petr Muras Kerteam851.3000:28:03.93Diplom
1.D1_DM6Martin Melichar 30351.3000:02:50.13Diplom
1.D3_DM10Robin Wagner 30551.3000:04:10.02Diplom
1.D4_DM12Michal Mazáč Ammazying team30321.3000:02:54.28Diplom
1.K_MJJan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek Místek 12061.3000:15:18.37Diplom
1.D5_DM14Standa Špok 30481.3000:03:00.19Diplom
1.D2_DM8Albert Schmida 30401.3000:02:05.29Diplom
2.D1_DZ6Beáta Schmidová 30411.3000:02:53.880:00:03.75Diplom
2.K_M2David Kubias Bezecke treninky online12251.3000:15:25.570:00:07.2Diplom
2.D5_DZ14Ema Karbanová 30131.3000:03:32.010:00:31.82Diplom
2.D4_DZ12Laura Majkráková TJ Slezan Frýdek Místek 30311.3000:03:00.040:00:05.76Diplom
2.D3_DZ10Nela Macíčková AC Sportguides Rožnov p. R.30291.3000:04:26.220:00:16.2Diplom
2.D2_DZ8Simona Soukeníková Gauneři Zlín30431.3000:02:50.10:00:44.81Diplom
2.D_M40David Mikala AKEZ Kopřivnice 821.3000:30:31.680:02:27.75Diplom
3.D3_DZ10Emma Hellerová 30072.2900:04:46.010:00:35.99Diplom
3.D1_DZ6Aneta Macíčková AC Sportguides Rožnov p. R.30302.2900:03:36.280:00:46.15Diplom
3.D5_DZ14Karolina Anna Schleser 30392.2900:04:27.70:01:27.51Diplom
3.D2_DM8Samuel Komender 30172.2900:02:50.440:00:45.15Diplom
3.K_M1Richard Bednář Night run team, CEPro team 10721.3000:16:01.620:00:43.25Diplom
3.D4_DZ12Sabina Jurošová Slezan Frýdek - Místek30502.2900:03:17.060:00:22.78Diplom
3.D_M40Ondřej Čáp SK Dobruška92.2900:30:56.650:02:52.72Diplom
4.K_M3David Hanke Night Run Team11061.3000:16:13.320:00:54.95Diplom
4.D2_DM8Jakub Komender Fc Baník30163.2800:02:50.520:00:45.23Diplom
4.D5_DZ14Sabina Kamená Šneci v běhu30123.2800:04:38.860:01:38.67Diplom
4.D_M40Daniel Filip www.bezeckyplan.cz173.2800:31:12.120:03:08.19Diplom
4.D1_DZ6Viktorie Němcová Kružberkros30373.2800:03:36.550:00:46.42Diplom
4.D4_DM12Tomáš Melichar 30342.2900:03:40.740:00:46.46Diplom
4.D3_DZ10Karolína Kubáčová šelmičky30233.2800:04:48.430:00:38.41Diplom
5.D5_DM14Jakub Mazáč Ammazying team30332.2900:04:49.060:01:48.87Diplom
5.K_M1LUBOMÍR KONEČNÝ DHZ Moravský Svatý Ján11372.2900:16:18.80:01:00.43Diplom
5.D1_DZ6Izabella Lišková 30284.2790:03:40.390:00:50.26Diplom
5.D3_DZ10Markéta Kubáčová 30224.2790:04:48.620:00:38.6Diplom
5.D_M30Ivan Karas AK EZ Kopřivnice492.2900:32:29.750:04:25.82Diplom
5.D4_DZ12Alena Sýkorová Prostě běž!-Sýkorky:)30453.2800:04:39.350:01:45.07Diplom
5.D2_DZ8Martina Sýkorová Prostě běž!-Sýkorky:)30462.2900:03:06.550:01:01.26Diplom
6.D3_DZ10Karolína Kovářová 30205.2780:05:02.20:00:52.18Diplom
6.D_M30Jakub Powada Kilpi racing team993.2800:32:35.20:04:31.27Diplom
6.D1_DM6Pavel Kovář 30192.2900:03:43.390:00:53.26Diplom
6.D4_DZ12Sára Soukeníková Gauneři Zlín30424.2790:04:40.210:01:45.93Diplom
6.K_M2David Wawreczka TJ Jakl Karvina 12192.2900:16:230:01:04.63Diplom
6.D5_DZ14Jana Kastlová Holky do nepohody30154.2790:05:20.420:02:20.23Diplom
6.D2_DM8Štěpán Hájch 30534.2790:03:13.320:01:08.03Diplom
7.D4_DZ12Kateřina Kastlová Holky do nepohody30145.2780:05:21.40:02:27.12Diplom
7.K_M1Jakub Pachula 11763.2800:16:27.20:01:08.83Diplom
7.D3_DZ10Chelsea Lišková 30276.2770:05:08.650:00:58.63Diplom
7.D_M40David Kubias Bezecke treninky online1374.2790:32:38.250:04:34.32Diplom
7.D2_DZ8Tereza Kaboňová 30103.2800:03:35.670:01:30.38Diplom
7.D1_DZ6Karin Nytra 30565.2780:03:44.830:00:54.7Diplom
8.D4_DZ12Vendula Jaskulová 30546.2770:05:22.930:02:28.65Diplom
8.D1_DZ6Tereza Špačková 30476.2770:03:50.290:01:00.16Diplom
8.D3_DZ10Adéla Krůzová 30217.2760:05:36.160:01:26.14Diplom
8.K_Z1Markéta Kašná TJ Jäkl Karviná/BK Ludgeřovice11291.3000:16:29.320:01:10.95Diplom
8.D2_DM8Sebastián Pánek Vřesiňoci30385.2780:05:41.760:03:36.47Diplom
8.D_M40David Wawreczka TJ Jakl Karvina 1225.2780:33:15.30:05:11.37Diplom
9.K_Z1Nikola Škultetyová SDH Staré Město12012.2900:16:45.50:01:27.13Diplom
9.D_Z40Hana Urbánková Alfery AC Moravská Slávia Brno1421.3000:33:21.20:05:17.27Diplom
9.D1_DZ6Ema Mrázkova 30367.2760:04:18.170:01:28.04Diplom
10.K_RTMichal Mazáč 13791.3000:16:53.390:01:35.02Diplom
10.D_Z30Markéta Kašná TJ Jäkl Karviná/BK Ludgeřovice511.3000:33:42.480:05:38.55Diplom
10.D1_DM6Gabriel Janota Šneci v Běhu30083.2800:04:26.080:01:35.95Diplom
11.D1_DZ6Adéla Kaboňová 30118.2750:04:42.910:01:52.78Diplom
11.K_Z2Jarmila Hastíková 11091.3000:17:17.510:01:59.14Diplom
11.D_M50Marek Štěpán TJ Sokol Týn nad Bečvou1101.3000:34:04.90:06:00.97Diplom
12.D_M12Jan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek Místek 1121.3000:34:28.670:06:24.74Diplom
12.K_M1Ondřej Soukeník Gauneři Zlín11894.2790:17:29.010:02:10.64Diplom
12.D1_DM6Jonáš Hájek 30524.2790:05:05.60:02:15.47Diplom
13.D1_DZ6Natalie Kaboňová 30099.2740:06:10.720:03:20.59Diplom
13.K_M1Eduard Foldyna Edii10995.2780:17:30.670:02:12.3Diplom
13.D_M30Lukáš Olszowy innogy894.2790:34:36.740:06:32.81Diplom
14.D1_DM6Ondra Gemmel 30515.2780:06:12.140:03:22.01Diplom
14.K_M2Miroslav Valošek MK SEITL Ostrava12313.2800:17:39.150:02:20.78Diplom
14.D_M30Vojtěch Marek NN2021765.2780:35:05.440:07:01.51Diplom
15.D_M50David Hanke Night Run Team282.2900:35:28.460:07:24.53Diplom
15.K_RTMartina Mazáčová NN Night Run Team13782.2900:17:40.340:02:21.97Diplom
15.D1_DM6Pavel Sýkora Prostě běž!-Sýkorky:)30446.2770:06:35.810:03:45.68Diplom
16.D_Z40Jarmila Hastíková 312.2900:35:49.360:07:45.43Diplom
16.K_MJTomáš Kubečka 12242.2900:17:55.940:02:37.57Diplom
16.D1_DZ6Terezie Uhlíková Vřesiňoci304910.2730:06:56.450:04:06.32Diplom
17.K_MJDaniel Blažek RIKR Moravia10793.2800:17:56.230:02:37.86Diplom
17.D_M40Kamil Hastík HEARTBEAT INLINE1326.2770:36:04.530:08:00.6Diplom
18.D_M30Jan Kopáček 596.2770:36:04.80:08:00.87Diplom
18.K_M1Lukáš Zedek Nigth Run Team12216.2770:18:07.790:02:49.42Diplom
19.K_MJLukáš Smetana Ostrava11884.2790:18:15.390:02:57.02Diplom
19.D_Z30Michele Boturová 52.2900:36:06.250:08:02.32Diplom
20.K_M3Rostislav Křikava STS Chvojkovice Brod11462.2900:18:33.40:03:15.03Diplom
20.D_M30Aleš Vítek 1197.2760:36:06.620:08:02.69Diplom
21.K_M1Marek Jendželovský Rundal11227.2760:18:35.310:03:16.94Diplom
21.D_M30Vojtěch Konečný STG Opava578.2750:36:06.890:08:02.96Diplom
22.D_M40Luboš Jemelka 427.2760:36:24.070:08:20.14Diplom
22.K_Z1Hana Jurajdová Beskydský dogmaraton team 11233.2800:18:46.520:03:28.15Diplom
23.D_Z40Martina Mazáčová NN Night Run Team803.2800:36:30.040:08:26.11Diplom
23.K_M1Alois Sečkár TJ Sokol Praha-Krč11858.2750:18:48.390:03:30.02Diplom
24.D_M30Vojtěch Vorlíček Lee Row1209.2740:37:16.640:09:12.71Diplom
24.K_M1Jiří Hanousek Road racing Podorlicko11089.2740:19:01.770:03:43.4Diplom
25.K_RTDavid Korgo FÉNIX sport Blansko13743.2800:19:09.910:03:51.54Diplom
25.D_M30Pavel Burget 610.2730:37:36.950:09:33.02Diplom
26.K_M2René Benek 10744.2790:19:18.590:04:00.22Diplom
26.D_Z30Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R.473.2800:37:51.830:09:47.9Diplom
27.D_M30Jiří Hanousek Road racing Podorlicko3011.2720:37:52.480:09:48.55Diplom
27.K_RTVojtěch Korgo 13754.2790:19:25.990:04:07.62Diplom
28.D_M50Aleš Rosmanit BIKE TEAM OPAVA1033.2800:38:14.20:10:10.27Diplom
28.K_RTMartin Kavka 13735.2780:19:31.160:04:12.79Diplom
29.K_RTMartin Kavka OCR Čelákovice13726.2770:19:31.260:04:12.89Diplom
29.D_M50Miroslav Gurecký 234.2790:38:20.030:10:16.1Diplom
30.D_Z40Inge Galiová Stg Karviná 204.2790:38:23.090:10:19.16Diplom
30.K_Z1Veronika Mrázkova 11664.2790:19:33.920:04:15.55Diplom
31.K_Z2Žaneta Polášková 11792.2900:19:45.080:04:26.71Diplom
31.D_M40Petr Pospíšil Wagstadt Snails988.2750:38:29.030:10:25.1Diplom
32.D_M30Petr Habrlant Optika VH2412.2710:39:04.240:11:00.31Diplom
32.K_MJZAneta Blažková RIKR Moravia10801.3000:19:46.860:04:28.49Diplom
33.D_M30David Fafejta 1513.2700:39:09.080:11:05.15Diplom
33.K_M1Rudolf Copeček 108410.2730:19:54.540:04:36.17Diplom
34.D_M30Lukáš Jeremias A124314.2690:39:15.490:11:11.56Diplom
34.K_Z1Kateřina Emingerová Night Run Team10955.2780:19:56.20:04:37.83Diplom
35.K_Z1Lucie Kopáčková H&L TEAM11386.2770:19:56.880:04:38.51Diplom
35.D_M30Martin Janota Šneci v běhu3915.2680:39:27.480:11:23.55Diplom
36.K_Z2Marcela Najmanová Sokol Hradec Králové11683.2800:19:57.460:04:39.09Diplom
36.D_M30Jiří Zahálka Příbor12416.2670:39:29.780:11:25.85Diplom
37.D_M30Luboš Sobota 10517.2660:39:40.740:11:36.81Diplom
37.K_M2Marek Hiersch 11125.2780:20:04.760:04:46.39Diplom
38.D_M50Petr Tomaštík 1135.2780:39:42.560:11:38.63Diplom
38.K_Z1Zuzana Klečková 11327.2760:20:08.750:04:50.38Diplom
39.K_Z2Jana Kilarova MK Seitl Ostrava11314.2790:20:12.40:04:54.03Diplom
39.D_M50Vladimír Kahánek Albrechtice466.2770:39:52.180:11:48.25Diplom
40.K_Z1Adéla Cekulová Night Run Team10828.2750:20:160:04:57.63Diplom
40.D_Z50Věra Kišová Otužilci531.3000:40:28.40:12:24.47Diplom
41.K_Z2Kristina Giecková Bohumín11045.2780:20:19.120:05:00.75Diplom
41.D_M50Rostislav Křikava STS Chvojkovice Brod647.2760:40:42.840:12:38.91Diplom
42.D_Z30Kristýna Kuželová BOSTON aerodynamic1354.2790:40:50.430:12:46.5Diplom
42.K_M1Lukáš Vardžák 121311.2720:20:27.110:05:08.74Diplom
43.D_M30Adam Čapka Hyundai team1018.2650:40:52.280:12:48.35Diplom
43.K_M3Tomáš Sywala 11983.2800:20:28.230:05:09.86Diplom
44.K_M1Miloš Bednárek Massag107112.2710:20:37.90:05:19.53Diplom
44.D_M30Zbyněk Gřešek 14119.2640:40:58.090:12:54.16Diplom
45.D_M40Radek Holub Prostě běž 369.2740:41:01.760:12:57.83Diplom
45.K_M1Simon Nytra 122313.2700:20:41.560:05:23.19Diplom
46.K_Z1Michaela Trilcová 12099.2740:20:45.080:05:26.71Diplom
46.D_M30Eduard Foldyna Edii1820.2630:41:03.910:12:59.98Diplom
47.K_Z1Martina Jendželovská 112110.2730:20:49.480:05:31.11Diplom
47.D_Z12Michaela Matlochová 791.3000:41:16.850:13:12.92Diplom
48.K_M1Ondřej Kube Kofola 114814.2690:20:50.20:05:31.83Diplom
48.D_M30Marek Vedlich 11521.2620:41:20.20:13:16.27Diplom
49.D_Z40Aneta Sochorková 1065.2780:41:20.650:13:16.72Diplom
49.K_M3Pavel Štefanský Havířov12054.2790:20:53.740:05:35.37Diplom
50.D_M40Miroslav Valošek MK SEITL Ostrava13910.2730:41:26.780:13:22.85Diplom
50.K_Z1Adriana Kleinová innogy113311.2720:20:53.770:05:35.4Diplom
51.K_M2Martin Felcman 10976.2770:20:56.690:05:38.32Diplom
51.D_Z50Jarmila Gavlíková MK SEITL Ostrava1382.2900:41:26.890:13:22.96Diplom
52.K_MJZKarolína Pieczková 11772.2900:20:57.30:05:38.93Diplom
52.D_M30Jaromir Nehyba 8622.2610:41:41.870:13:37.94Diplom
53.D_M30Martin Prokeš profiq10123.2600:41:42.720:13:38.79Diplom
53.K_RTTadeáš Pieczka 13837.2760:20:57.330:05:38.96Diplom
54.D_Z40Lucie Figarová 166.2770:41:46.040:13:42.11Diplom
54.K_M2Vlastimil Metelka Medvědi11647.2760:21:06.880:05:48.51Diplom
55.K_Z1Lenka Klíčová Šneci v běhu113412.2710:21:12.220:05:53.85Diplom
55.D_M40Martin Hlisnikovský Brose3511.2720:41:49.080:13:45.15Diplom
56.D_M30Miroslav Glet 2124.2590:41:58.640:13:54.71Diplom
56.K_M1Tomáš Kašpárek 113015.2680:21:13.550:05:55.18Diplom
57.K_M3Vratislav Zdrubecký Night Run Team12205.2780:21:18.490:06:00.12Diplom
57.D_M30Anton Mikšík Prostě běž!8325.2580:41:59.370:13:55.44Diplom
58.K_Z3Vladimíra dorňáková 10891.3000:21:18.920:06:00.55Diplom
58.D_M30Daniel Havlů innogy3326.2570:41:59.990:13:56.06Diplom
59.K_Z1Monika Urbančíková Prostě běž 121213.2700:21:21.180:06:02.81Diplom
59.D_Z40PETRA Šturmová opavušky1117.2760:42:10.510:14:06.58Diplom
60.K_M1Lukáš Supík 119316.2670:21:23.450:06:05.08Diplom
60.D_M30Petr Unger 11427.2560:42:15.320:14:11.39Diplom
61.K_Z3Marika Hanke Night Run Team11072.2900:21:34.720:06:16.35Diplom
61.D_Z40Martina Storzerova Storzi1078.2750:42:25.780:14:21.85Diplom
62.K_M1Milan Kašuda 119017.2660:21:42.390:06:24.02Diplom
62.D_Z40Zuzana Klenčíková 549.2740:42:29.430:14:25.5Diplom
63.D_Z30Kateřina Emingerová Night Run Team145.2780:42:57.150:14:53.22Diplom
63.K_M2Roman Přeček ZaBeer11818.2750:21:510:06:32.63Diplom
64.D_M50Lukáš KOZUBEK 628.2750:43:02.760:14:58.83Diplom
64.K_MJZAnet Pobořilová 11783.2800:22:20.040:07:01.67Diplom
65.D_Z30Veronika Veselá 1166.2770:43:09.910:15:05.98Diplom
65.K_Z1Lucie Doleželová 108714.2690:22:24.50:07:06.13Diplom
66.K_Z2Renáta Šimůnková Sokol Hrabůvka11996.2770:22:28.830:07:10.46Diplom
66.D_M40Vlastimil Dobečka 1212.2710:43:11.120:15:07.19Diplom
67.D_Z30Zuzana Kubiciusová 657.2760:43:20.360:15:16.43Diplom
67.K_M3Petr Makovec 11596.2770:22:33.680:07:15.31Diplom
68.K_Z3Xenie Kulovaná 11503.2800:22:35.150:07:16.78Diplom
68.D_Z40Lucie Káňová slow comets4810.2730:43:21.570:15:17.64Diplom
69.D_Z40VLADKA HADAMČÍKOVÁ OPAVUŠKY2511.2720:43:36.990:15:33.06Diplom
69.K_M3Erich Rinka Prajzsky BK Kravaře 11837.2760:22:39.840:07:21.47Diplom
70.K_Z1Monika Bestová 107715.2680:22:45.890:07:27.52Diplom
70.D_Z30Eva Nytra 1368.2750:43:46.420:15:42.49Diplom
71.K_M1Stanislav Ston 119118.2650:22:53.270:07:34.9Diplom
71.D_M30Adam Liška 7228.2550:43:49.260:15:45.33Diplom
72.K_Z1Ivana Freharová Night Run Team110116.2670:22:56.430:07:38.06Diplom
72.D_Z30Adéla Cekulová Night Run Team79.2740:43:58.880:15:54.95Diplom
73.D_Z30Daniela Podolova Sneci v běhu, STG Holešov, SDH Zahnasovice9610.2730:44:05.70:16:01.77Diplom
73.K_M3Jaroslav Tekelík Šneci v běhu12078.2750:22:57.070:07:38.7Diplom
74.K_Z1Lucie Němcová 116917.2660:23:01.230:07:42.86Diplom
74.D_M30Jan Hájovský profiq2729.2540:44:06.230:16:02.3Diplom
75.D_M40Michal Hořínek MS Torpedoes3713.2700:44:06.990:16:03.06Diplom
75.K_M1František Sejda 118719.2640:23:01.720:07:43.35Diplom
76.D_Z40Pavla Kotasová 6112.2710:44:18.950:16:15.02Diplom
76.K_Z1Andrea Škultetyová SDH Skalice120018.2650:23:03.160:07:44.79Diplom
77.D_Z50Marika Hanke Night Run Team293.2800:44:22.320:16:18.39Diplom
77.K_M1Lukáš Matzke Innogy116220.2630:23:06.070:07:47.7Diplom
78.D_M30Milan Kašuba 5230.2530:44:24.040:16:20.11Diplom
78.K_Z1Jana Gemmelová 122219.2640:23:08.030:07:49.66Diplom
79.K_Z1Kamila Matuskova Šneci v běhu 116120.2630:23:10.330:07:51.96Diplom
79.D_M30Tomáš Jirkal 4431.2520:44:38.460:16:34.53Diplom
80.K_MJZLucie Benešová 10754.2790:23:13.370:07:55Diplom
80.D_Z50Jarmila Petrová 944.2790:44:50.690:16:46.76Diplom
81.D_M30Jiří Sadloň 10432.2510:45:30.880:17:26.95Diplom
81.K_M2Roman Tomášek 12089.2740:23:20.070:08:01.7Diplom
82.K_M3Petr Kumr FIFTY-FIVE Family Team11519.2740:23:30.280:08:11.91Diplom
82.D_M40Luděk Palyza 9214.2690:45:31.150:17:27.22Diplom
83.K_M3Tomáš Černý 123010.2730:23:39.70:08:21.33Diplom
83.D_M30Kuba Rolinc Šneci v běhu10233.2500:45:32.910:17:28.98Diplom
84.D_M30Petr Bartek 134.2490:45:38.470:17:34.54Diplom
84.K_Z3Simona Šofrová Nětřa šmarovač12034.2790:23:41.420:08:23.05Diplom
85.K_Z1Kateřina Chromečková Prostě běž! 111721.2620:23:45.80:08:27.43Diplom
85.D_Z30Andrea Pánková 9311.2720:45:39.410:17:35.48Diplom
86.K_Z2Markéta Špačková 12047.2760:23:47.450:08:29.08Diplom
86.D_Z30Vendula Marková NN20217712.2710:45:49.90:17:45.97Diplom
87.D_M30Petr Hájek 2635.2480:46:15.130:18:11.2Diplom
87.K_M1Jakub Grau 110521.2620:23:55.010:08:36.64Diplom
88.D_Z40Jana Wachtlová NapaBaby12113.2700:46:20.360:18:16.43Diplom
88.K_Z1Lucie Králová 505814470104114322.2610:23:59.790:08:41.42Diplom
89.D_Z50Lenka Luberová Hyundai Team745.2780:46:23.720:18:19.79Diplom
89.K_RTFilip Čupka 13718.2750:24:20.440:09:02.07Diplom
90.D_Z50Jitka Pachulova 906.2770:46:28.540:18:24.61Diplom
90.K_Z1Veronika Mikulová 116523.2600:24:23.590:09:05.22Diplom
91.K_Z3Miroslava Kohutková Mattoni Freerun Ostrava-Komenského sady11365.2780:24:24.770:09:06.4Diplom
91.D_Z30Monika Bestová 213.2700:46:28.770:18:24.84Diplom
92.D_Z30Darina Zdráhalová 12714.2690:46:28.780:18:24.85Diplom
92.K_Z2Marcela Makovcová 11588.2750:24:33.230:09:14.86Diplom
93.K_Z1Adéla Dzus 109424.2590:24:35.060:09:16.69Diplom
93.D_Z30Nikol Zdráhalová 12615.2680:46:28.790:18:24.86Diplom
94.K_Z1Barbora Pagáčová 117425.2580:24:39.190:09:20.82Diplom
94.D_M30Lubomír Palla 9136.2470:46:29.20:18:25.27Diplom
95.D_Z50Pavla Šimčíková Orlová1097.2760:46:57.430:18:53.5Diplom
95.K_Z3Radka Franková 11006.2770:25:06.630:09:48.26Diplom
96.D_M50Vratislav Zdrubecký Night Run Team1289.2740:47:04.610:19:00.68Diplom
96.K_Z1Andrea Padělková Frýdek-Místek117326.2570:25:15.950:09:57.58Diplom
97.D_M30Jonáš Wiesner PROSTĚ BĚŽ!12337.2460:47:25.830:19:21.9Diplom
97.K_Z1Lucie Kovářová 114227.2560:25:18.760:10:00.39Diplom
98.D_M40Marek Hiersch 3415.2680:47:39.040:19:35.11Diplom
98.K_M2Martin Mazáč Ammazying team116310.2730:25:41.680:10:23.31Diplom
99.D_M30Jakub Grau 2238.2450:48:06.080:20:02.15Diplom
99.K_M2Lukáš Prucek 118011.2720:25:54.550:10:36.18Diplom
100.K_Z1Eva Faldynová Prostě běž 109628.2550:25:54.570:10:36.2Diplom
100.D_M30Tomáš Havlíček 3239.2440:48:21.760:20:17.83Diplom
101.K_Z1Michaela Hrabinová RIKR Moravia111529.2540:25:58.860:10:40.49Diplom
101.D_Z30Barbora Polínková 9716.2670:48:22.320:20:18.39Diplom
102.K_M3Petr Bednář 107311.2720:26:010:10:42.63Diplom
102.D_Z50Zuzana Veselá 1178.2750:49:28.730:21:24.8Diplom
103.D_M40Jan Kratochvíl 6316.2670:50:04.90:22:00.97Diplom
103.K_Z3šarka klodova 11357.2760:26:02.910:10:44.54Diplom
104.D_M30Jan Žídek 12940.2430:50:05.430:22:01.5Diplom
104.K_Z3Bohunka Kotenova SSC Otrokovice11408.2750:26:11.770:10:53.4Diplom
105.D_M40David Žitník 13017.2660:50:05.520:22:01.59Diplom
105.K_Z2Zdeňka Nágelová innogy11679.2740:26:12.40:10:54.03Diplom
106.D_M30Ondřej Zbýň sixšpek12541.2420:50:33.490:22:29.56Diplom
106.K_Z1Ľubica Oczková 117030.2530:26:16.530:10:58.16Diplom
107.D_Z30Lucie Karbanová 5017.2660:50:42.470:22:38.54Diplom
107.K_Z1Petra Havlů 111031.2520:26:23.630:11:05.26Diplom
108.K_Z1Lucie Doležyová innogy108832.2510:26:31.590:11:13.22Diplom
108.D_M30Radek Mironidis 8442.2410:50:44.410:22:40.48Diplom
109.K_RTRadim Solnař R+A13809.2740:26:34.390:11:16.02Diplom
109.D_Z30Tereza Bílá 418.2650:50:44.630:22:40.7Diplom
110.D_Z50Radomíra Niklová --879.2740:50:53.380:22:49.45Diplom
110.K_RTElla Solnařová 138110.2730:26:34.580:11:16.21Diplom
111.D_Z30Petra Olajcová 8819.2640:50:53.680:22:49.75Diplom
111.K_Z2Eva Jelenková 112010.2730:26:41.160:11:22.79Diplom
112.K_M1Vlastimil Viktorini 121622.2610:26:44.540:11:26.17Diplom
112.D_Z30Šárka Lipowská Báječné ženy v běhu 7120.2630:51:17.40:23:13.47Diplom
113.D_M30Lukáš Míča The Pub8143.2400:51:56.290:23:52.36Diplom
113.K_Z1Eva Kostelecká 113933.2500:26:490:11:30.63Diplom
114.D_Z30Michaela Pačesová 13321.2620:52:09.220:24:05.29Diplom
114.K_Z2Gabriela Benková 107611.2720:26:550:11:36.63Diplom
115.D_Z30Pavla Vojtíšková 13422.2610:52:09.390:24:05.46Diplom
115.K_Z2Silvie Bártlová Prostě běž!122712.2710:26:56.260:11:37.89Diplom
116.K_Z2Miroslava Kumrova FIFTY-FIVE Family Team115213.2700:27:01.70:11:43.33Diplom
116.D_Z12Lucie Habrlantová 1432.2900:52:14.310:24:10.38Diplom
117.K_Z2Ivona Trojková Šneci v běhu 121014.2690:27:03.850:11:45.48Diplom
117.D_M30Vlastimil Sadílek ApreSki pro Team13144.2390:52:25.940:24:22.01Diplom
118.D_Z30Hana Klingová profiq5523.2600:52:37.020:24:33.09Diplom
118.K_Z2Radka Kocichová Prostě běž!122615.2680:27:06.110:11:47.74Diplom
119.K_M1Václav Brožek ZaBeer108123.2600:27:09.540:11:51.17Diplom
119.D_Z40Anna Jíšová 4514.2690:52:48.130:24:44.2Diplom
120.K_MJZ Karolína Císařová 10835.2780:27:12.920:11:54.55Diplom
120.D_Z50Miroslava Kohutková Mattoni Freerun Ostrava-Komenského sady5610.2730:52:53.120:24:49.19Diplom
121.D_Z30Lucie Lišková 7324.2590:53:25.910:25:21.98Diplom
121.K_RTPetra Surovková 138211.2720:27:14.30:11:55.93Diplom
122.K_M2Petr Surovka 119412.2710:27:14.440:11:56.07Diplom
122.D_Z30Petra Jaskulová 4125.2580:53:56.980:25:53.05Diplom
123.D_Z30Lucie Procházková 10026.2570:54:16.970:26:13.04Diplom
123.K_M1Erik Suška 119624.2590:27:23.770:12:05.4Diplom
124.K_Z1Nikola Vargová innogy121434.2490:27:27.80:12:09.43Diplom
124.D_Z30Barbora Matějová 7827.2560:54:45.960:26:42.03Diplom
125.K_Z3Marcela Vargová 12159.2740:27:28.470:12:10.1Diplom
125.D_Z50Zuzana Janštová 4011.2720:55:30.250:27:26.32Diplom
126.D_M40Toufar Libor LIBO 20186918.2650:57:14.410:29:10.48Diplom
126.K_RTLudmila Čupková innogy137012.2710:27:29.390:12:11.02Diplom
127.D_M40Pavel Kucik 6619.2640:57:54.420:29:50.49Diplom
127.K_Z2Bohuslava Krůzová 114416.2670:27:38.710:12:20.34Diplom
128.K_Z2Zdeňka Přečková ZaBeer118217.2660:27:47.960:12:29.59Diplom
128.D_Z50Hana Kuciková 6712.2710:57:54.750:29:50.82Diplom
129.K_Z3Marcela Dvířková 109010.2730:27:47.970:12:29.6Diplom
130.K_Z1Veronika Ančicová 106935.2480:27:52.340:12:33.97Diplom
131.K_M1Pavel Andráško kids klub122925.2580:27:58.080:12:39.71Diplom
132.K_Z1Veronika Andrášková INNOGY122836.2470:27:58.450:12:40.08Diplom
133.K_Z1Lucie Hellerová 111137.2460:28:14.870:12:56.5Diplom
134.K_Z1Jana Sýkorová Prostě běž!-Sýkorky:)119738.2450:28:23.130:13:04.76Diplom
135.K_Z1Lucie Křetínská 114539.2440:28:26.370:13:08Diplom
136.K_Z1Kristina Dvořáčková 109140.2430:28:26.930:13:08.56Diplom
137.K_Z3Irena Hrabinová RIKR Moravia111611.2720:28:32.970:13:14.6Diplom
138.K_Z2Pavla Kastlová Holky do nepohody112818.2650:28:35.220:13:16.85Diplom
139.K_M3Antonín Olšanský Sokol Hrabůvka117212.2710:28:43.10:13:24.73Diplom
140.K_Z2Mirka Kališová šneci v běhu112519.2640:28:47.720:13:29.35Diplom
141.K_Z2Šárka Garguláková 110220.2630:29:08.140:13:49.77Diplom
142.K_M3Pavel Sedlík Sokol rychlý Pavlík118613.2700:29:39.260:14:20.89Diplom
143.K_Z2Petra Dylová 109321.2620:29:53.260:14:34.89Diplom
144.K_M2Miroslav Dyl 109213.2700:29:53.350:14:34.98Diplom
145.K_Z1Vendula Malchárková 116041.2420:29:53.410:14:35.04Diplom
146.K_M3Vladimír Babej Family107014.2690:29:58.340:14:39.97Diplom
147.K_Z3Irena Rotreklová 118412.2710:30:54.670:15:36.3Diplom
148.K_MJZNatálie Hierschová 11136.2770:30:58.020:15:39.65Diplom
149.K_MJZNikol Kastlová Holky do nepohody11277.2760:30:58.870:15:40.5Diplom
150.K_Z2Martina Pagáčová 117522.2610:31:00.890:15:42.52Diplom
151.K_Z3Pavla Ulmanová 121113.2700:31:18.290:15:59.92Diplom
152.K_Z1Alexandra Florková 109842.2410:31:18.320:15:59.95Diplom
153.K_Z2Barbora Ochmanová FERRIT 117123.2600:31:21.810:16:03.44Diplom
154.K_Z3Karla Horáková Ferrit111414.2690:31:22.090:16:03.72Diplom
155.K_Z1Nikola Kuzniciusová 115443.2400:31:41.060:16:22.69Diplom
156.K_MJOliver Surovka 11955.2780:32:21.240:17:02.87Diplom
157.K_Z2Silvie Červková 108524.2590:32:32.40:17:14.03Diplom
158.K_Z1Tereza Janotová Šneci v běhu111944.2390:32:36.420:17:18.05Diplom

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři