ČESKÉ BUDĚJOVICE

Kdy: 2.2.2019 . Kde: SOKOL České Budějovice .

Startovní listina

Příjmení ▼JménoKategorieMěstoTeamPlatba
BrožekTomáš8km - Muži (15-39 let, 1980-2004)Borovanyzaplaceno
Buskova Hanzlikova Aneta4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Ceske Budejovicenezaplaceno
DalikovaMartina8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)České BudějoviceButterflykillerszaplaceno
DítkoRobert400m - Děti do 6 let včetně (2013 a mladší)zaplaceno
DominováLenka4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Větřnízaplaceno
FlegrováMartina8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)České BudějoviceButterflykillerszaplaceno
HanousekMiroslav4km - Muži (24 a starší, 1995 a starší)Veltrusyzaplaceno
HanouskováMartina4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Veltrusyzaplaceno
HlaváčováKlára4km - Juniorky (12-23 let, 1996-2007)České Budějovicezaplaceno
HouskováMichaela8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)České Budějovicezaplaceno
HynousovaMarcela 4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Ceske Budejovicenezaplaceno
JíchováAdéla400m - Děti do 6 let včetně (2013 a mladší)zaplaceno
JíchováMonika8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)PísekMedvězaplaceno
KopeckáAndrea8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)České Budějovicezaplaceno
KrýdováNikola4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)PříbramSK Sporting Příbramzaplaceno
KUČEROVÁ Blanka 8km - Ženy (40-49 let, 1970-1979)Votice Innogynezaplaceno
LopušanSebastian400m - Děti do 6 let včetně (2013 a mladší)zaplaceno
MarkováOlga4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Český Krumlovzaplaceno
MarkováPavla4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)Český Krumlovzaplaceno
MikešJaromír 8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)České BudějovicePLNEJ PUPEK CBnezaplaceno
MühlböckMiroslav8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)České BudějoviceSportcentrum Delfínnezaplaceno
ObselkováPavla8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)Hradec KrálovéNight Run Teamzaplaceno
PelíšekDaniel8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)České Budějovice 2BěžímPro.cz Centrum Bazalkazaplaceno
RyplAlexandr8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)Úsilnézaplaceno
SchánělováJosefína400m - Děti do 6 let včetně (2013 a mladší)zaplaceno
SkallaVladimír 8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)ČisoviceSK Záhořanyzaplaceno
ŠpokStanislav8km - Muži (60 let a starší, 1959 a starší)VratimovNIGHT RUN TEAMzaplaceno
Šťastný Miroslav 4km - Muži (24 a starší, 1995 a starší)Zlivzaplaceno
ToufarováIvana4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)SoběslavRozběháme Česko - Soběslavzaplaceno
VackováAnežka8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)KřemžeSrdce v běhunezaplaceno
ValentaDavid8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)PelhřimovVelosport Valenta Scott team Pelhřimovzaplaceno
ValentaTadeáš4km - Junioři (12-23 let, 1996-2007)PelhřimovVelosport Valenta Scott teamnezaplaceno
ValentováMarkéta4km - Ženy (24 a starší, 1995 a starší)PelhřimovVelosport Valenta Scott team Pelhřimovzaplaceno
VoleníkováAnna8km - Ženy (15-39 let, 1980-2004)České BudějoviceButterflykillerszaplaceno
VotavaMiroslav8km - Muži (50-59 let, 1960-1969České Budějovicezaplaceno
ZemanPetr8km - Muži (40-49 let, 1970-1979)Benešovzaplaceno